Metalmot

Części zamienne - detal Akumulatory

Gdańsk, al. Grunwaldzka 487

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stanisław - opinia wątek zamknięty Fantastyczny i nietuzinkowy asortyment, doskonałe zaopatrzenie, sklep...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Obsługa do zmiany !! wątek zamknięty Jako stały klient z pełną stanowczością muszę powiedzieć... w tym sklepie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Sprzedający: niski w okularach wątek zamknięty Chamski i niegrzeczny Pan sprzedający w okularach i niskiego wzrostu. Podczas...
~TomeKK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Koleś w okularach wątek zamknięty Sklep super wyposażony, kupuje tam od lat tylko trzeba podchodzić wszędzie...
~T.P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

sprzedawcy to dramat rodem z prlu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty fakt, ze asortyment jest ale dwóch panów sprzedających przypomina pracujących...
~krzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Dziwny sklep wątek zamknięty Nie wystarczy ciekawy asortyment by zachęcić do zakupów. Sprzedawca, który...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Jak zawsze profesjonalnie wątek zamknięty Jestem stałym klientem i zawsze jestem miło i fachowo obsługiwany,...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

Rzetelna obsługa wątek zamknięty Kupowałem tam ostatnio akumulator,Pan który mi sprzedawał po lewej stronie od...
~żbik
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

źle.. wątek zamknięty Robię tam zakupy od wielu lat z racji tego ze prowadzę niedaleko warsztat....
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Fajny sklep wątek zamknięty Sklep ogolnie spoko. Z kolesiem w okularach nie rozmawiam w ogole. Nic sie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Panowie sprzedawcy siedzą tam za karę.. wątek zamknięty ..przychodzę tam od lat wiadomo po jakieś duperele. Najgorszy jest sprzedawca...
~jeden z klientów
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

szkoda, ze tak pozno wątek zamknięty dowiedzialem sie o tym sklepie, baaardzo dobre ceny przy zachowaniu...
~Władek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

oferta cenowa wątek zamknięty sporo towaru i oferta cenowa dobra i sympatyczne panie za ladą.
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Fajny sklep wątek zamknięty Fajny sklep. Dużo towaru. Miła i cierpliwa obsługa. No i tanio, a to ważne.
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Szukając akumulatora na Allegro, znalazłem właśnie oceniany przeze mnie...
~Mirosław W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry