Metamorphosis

Makijaż permanentny

Gdańsk, Ignacego Krasickiego 9/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena R - ocena To niesamowite, jak precyzyjnie i profesjonalnie wykonano ten zabieg,...
~Magdalena R
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Dominika - ocena Super salon, fajny wystrój, miła obsługa. Usługi w pełni profesjonalne, duże...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Natalia - ocena Korzystam systematycznie, bardzo polecam. Rodzinna atmosfera :)
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

agnieszka - ocena Super obsługa, niskie ceny, efekty bardzo fajnie i widoczne.
~agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Marzena - ocena Nie mogę wyrazić mojego zachwytu w stosunku do efektu makijażu permanentnego...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Martyna Wolak - ocena Po zabiegu efekt jest bardzo widoczny i zdecydowanie zgodnie z moimi...
~Martyna Wolak
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Monika - ocena Dziękuje! Usta wyszyły rewelacyjnie, super salon i wspaniała obsługa! Wrócę...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Angelika - opinia Polecam salon i Panią Monikę z całego serca! Super profesjonalne podejście,...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Ewa Zapędowska - opinia wątek zamknięty Metamorphosis to miejsce godne polecenia! Do makijażu permanentnego ust i...
~Ewa Zapędowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Zabieg wykonany profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Weronika - opinia wątek zamknięty Przesympatycznie już od samego wejścia! Pełen profesjonalizm! Pani Karolina...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2022

Zegarmistrz - opinia wątek zamknięty Całkowity profesjonalizm,mam piękne usta bez powiększania.Polecam
~Zegarmistrz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Lalka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani Monika jest cudowna. Spokojna,wszystko mi...
~Lalka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie Polecam, pełny profesjonalizm
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Profesjonalny makijaż z klasą,który polecę każdej kobiecie szukającej klasycznej i subtelnej elegancjii wątek zamknięty U Pani Karoliny z usług korzystam od 5 lat już w zasadzie odkąd zaczęła...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Rewelacja,pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam wszystkim salon Pani Karoliny.Brwi zrobione rewelacyjnie.Pani...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Polecam! wątek zamknięty 2miesiace temu robilam u Pani Karoliny makijaz brwi i ust. Balam sie gdyz byl...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Gorąco polecam. wątek zamknięty Jestem świeżo po wykonaniu makijażu permanentnym brwi.Pełen profesjonalizm ze...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Idealnie wyglądająca poprawka ust i brwi wątek zamknięty Do Pani Karoliny trafiłam miesiąc temu skuszona dobrymi opiniami w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Najlepsza w trojmiescie ! wątek zamknięty Witam serdecznie :) chciałabym jeszcze raz podziękować P. Karolinie za ta...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry