Metamorphosis

Makijaż permanentny

Gdańsk, Ignacego Krasickiego 9/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia nowy temat Gorąco polecam. Zabieg wykonany profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 stycznia 2022

Weronika - opinia nowy temat Przesympatycznie już od samego wejścia! Pełen profesjonalizm! Pani Karolina...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 stycznia 2022

Ewa Z. - opinia nowy temat Do makijażu permanentnego ust i brwi podchodziłam dość długo obawiając się...
~Ewa Z.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 stycznia 2022

Zegarmistrz - opinia Całkowity profesjonalizm,mam piękne usta bez powiększania.Polecam
~Zegarmistrz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2020

Lalka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani Monika jest cudowna. Spokojna,wszystko mi...
~Lalka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie Polecam, pełny profesjonalizm
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2019

Nie do końca profesjonalizm wątek zamknięty W jakim celu wypełnia się formularz przed zabiegiem, skoro kompletnie nie...
~Frania
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Niemila obsluga, linergistka niekomunikatywna, praktycznie zero konwersacji,...
~Daria
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lipca 2015

Profesjonalny makijaż z klasą,który polecę każdej kobiecie szukającej klasycznej i subtelnej elegancjii wątek zamknięty U Pani Karoliny z usług korzystam od 5 lat już w zasadzie odkąd zaczęła...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam Salon Pani Karoliny za profesjonalizm, życzliwość, fachowość - piękno...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Rewelacja,pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam wszystkim salon Pani Karoliny.Brwi zrobione rewelacyjnie.Pani...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2016

Polecam! wątek zamknięty 2miesiace temu robilam u Pani Karoliny makijaz brwi i ust. Balam sie gdyz byl...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2016

Usta wątek zamknięty Perfekcyjny makijaż permanentny ust. Odpowiedni kształt i kolorystyka...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2016

Gorąco polecam. wątek zamknięty Jestem świeżo po wykonaniu makijażu permanentnym brwi.Pełen profesjonalizm ze...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2016

Idealnie wyglądająca poprawka ust i brwi wątek zamknięty Do Pani Karoliny trafiłam miesiąc temu skuszona dobrymi opiniami w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2016

Najlepsza w trojmiescie ! wątek zamknięty Witam serdecznie :) chciałabym jeszcze raz podziękować P. Karolinie za ta...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2016

Makijaże doskonałe wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem jakie umiejętności kreowania nowego, pięknego...
~Marta Majewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2016

Bardzo Polecam!! wątek zamknięty Robiłam u Pani Karoliny usta i brwi, pełen profesjonalizm, wspaniały,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

Rewelacja wątek zamknięty Jestem świeżo po pigmentacji ust u Pani Karoliny...Sama wizyta przebiegła w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

Monika - opinia wątek zamknięty Miałam wykonywany makijaż u Karoliny . Jestem bardzo zadowolona...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry