Metoda Hamonda

Szkoły językowe

Gdynia, Świętojańska 105/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Formela - ocena nowy temat Bardzo dobra metoda nauki języka (w moim przypadku angielskiego). Po wielu...
~Małgorzata Formela
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Dominika - ocena nowy temat Świetna metoda. Pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie przełamać barierę...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Sandra - ocena nowy temat Super metoda. W bardzo krótkim czasie widać rezultaty. Serdecznie polecam!
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Wojciech - ocena Wspaniała metoda. Rzeczywiście widać szybko postępy.
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

Tomek - ocena Zapowiadało się Super, zajęcia z lektorem były ciekawe i budujące. Podpisałem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

oszukanakursantka - opinia Dramat. Odradzam wszystkim tę pożal się Boże szkołę. Koncepcja braku...
~oszukanakursantka
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 lutego 2023

Kasia - opinia Polecam, można się otworzyć i wiele nauczyć. Najskuteczniejsza metoda dla mnie.
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Katarzyna - opinia Super szkoła, zajęcia są prowadzone w ciekawy i skuteczny sposób, Dzięki...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Mirek - opinia Kurs po którym zarobiłem największe postępy naprawdę polecam
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Polecam wątek zamknięty Kurs bardzo ciekawy, uczy mówienia po angielsku bez zastanawiania się,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

GODNE POLECENIA.Najważniejsze że są wyniki wątek zamknięty Mogę godnie polecić ,nauczanie ,nauczyciele na 6.
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

opinia wątek zamknięty Bardzo polecam metodę oraz nauczycieli którzy się tym zajmują.
~karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Jestem zadowoloną uczestniczką kursu wątek zamknięty Polecam każdemu kto do tej pory ma kłopoty z podjęciem konwersacji. Bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Polecam METODA HAMONDA wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły od pół roku. Miałam trudności z nauką języka, kiedy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Metoda Homonda wątek zamknięty Naukę języka angielskiego metodą Homonda zaczęłam 2 miesiące temu jestem pod...
~Stanisława
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

POLECAM! wątek zamknięty Przez pol roku naczuczylam sie wiecej niż w ciągu paru lat w szkolnej lawie....
~iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Super metoda!!! wątek zamknięty Polecam szczególnie za dużą intensywność i efektywność nauki, nawet w...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Metoda Hamonda super skuteczna w nauczaniu języka ! Polecam !!! wątek zamknięty Polecam metodę Hamonda w 100% !!! W moim przypadku szczególnie sprawdziła się...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Warto skorzystać wątek zamknięty Polecam Metodę Hamonda dla tych którzy chcą w miarę szybko komunikować się w...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Dla mnie najlepsza metoda nauki j. angielskiego wątek zamknięty Za mną rok nauki j. angielskiego metodą Hamonda i rozpoczęłam kolejny....
~Hanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry