Ale niestety. oprócz bardzo miłej obsługi tu sie zalety koncza:/ Seans 10 minut?? to żart jakiś. Poza tym nie było wcale emocji a fotel trzęsło jakby trzęsienie ziemi było. Poza tym nie było tak naprawdę czego się złapać. Te "gałki" po obu stronach fotela to słaby pomysł. wypada z ręki przy lekkim ruchu fotela. Poza tym 3 razy prysnęło para wodną i 3 razy dmuchnęło to żadne efekty. repertuar taki jakbym grał na konsoli. Ogólnie nie polecam.