Miau-Hau

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Storczykowa 7B/109

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy strzyżenie u Oli. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Ola...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Moj kot spokojnie mógłby zostać wystawowym kotem po strzyżeniu u Oli. Z ręką...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Polecamy!!!!!!!!! wątek zamknięty Dziś byliśmy z pieskiem w salonie u Pani Oli. Piesek wystylizowany tak jak...
~Zosia i Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Centrum Miau Hau- pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz świetna atmosfera,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem podejścia Pani Oli do mojego Maksia. Piesek bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo mila obsługa i profesjonalne podejście . Pani, która strzygła mojego...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Kasia - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Bardzo mila obsluga i swietne podejscie :)
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

polecam wątek zamknięty polecam serdecznie. Pani Ola ma znakomite podejście do pupili..idealnie...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Miau-Hau wątek zamknięty Polecam. Obsługa przemiła, bardzo fajne podejście do piesköw. Korzystam i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Gorąco Polecam wątek zamknięty Wszystko na tak! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pupil zadowolony, Pan...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Z całego serca polecam, mila obsługa, bezstresowe podejście do psiaka, jestem...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry