Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia Pod każdym względem superrrr Najlepsza Ciocia z największym wężem ogrodowym
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Pani Sabinka profesjonalnie zajmuje się zwierzaczkami....
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Swietny hotelik dla kotow wątek zamknięty Jestesmy bardzo zadowoleni z opieki nad nasza kotka. Na pewno jeszcze nie raz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Hotel idealny! wątek zamknięty Niby ideały nie istnieją, ale to miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Naszego...
~"Rodzice" Grosika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Bardzo profesjonalny i dobrze prowadzony dom dla Kotów wątek zamknięty Korzystałam kilkukrotnie z Hotelu Miau - jestem niezmiernie zadowolona z...
~Madzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Dobre miejsce dla każdego mruczusia! wątek zamknięty Szczerze polecam hotelik. Mój kocurek polubił to miejsce i zawsze jak...
~Mariola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

Gorąco polecam każdemu posiadaczowi kota! wątek zamknięty Byłam zmuszona nagle wyjechać służbowo a koleżanka poleciła mi MiauHotel....
~Hansowa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

Sław - opinia wątek zamknięty Właścicielka to dusza kota w ciele człowieka, także futrzaki chodzą tam z...
~Sław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Wspaniała opiekunka, szczęśliwe kotełki - czegóż więcej chcieć? :)
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

Super wątek zamknięty bardzo dobra opieka, kot zadowolony i my też
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Bardzo dobry Kotel wątek zamknięty Nasz kot spędził tam ostatnio dwa tygodnie i byliśmy bardzo zadowoleni (kto...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

profesjonalnie wątek zamknięty w tym hoteliku były moje dwa kotki,wróciły zadowolone,szczęsliwe,naprawde...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

z pełnym przekonaniem polecam ten hotelik wątek zamknięty Jestem wraz z moimi 2 kotami stałą klientką Hoteliku, Zawsze jest w nim...
~Mary4
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Lajlepiej w trójmieście wątek zamknięty Miałam okazje oddawać koty do paru hoteli niem trafiłam na hotel Pani Sabiny....
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

HOTEL PO ROZBUDOWIE I REMONCIE wątek zamknięty SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM, TERAZ HOTEL LICZY KILKANAŚCIE KOCICH POKOI I...
~SABINA SKAZA, MIAU HOTEL, FUNDAC
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

profesjonalna opieka za niewysoka cenę wątek zamknięty Zostawiłam w tym roku koteczkę na tydzień, gdy wyjeżdżałam na wakacje. Panie...
~Lidia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Rewelacja wątek zamknięty mam 2 koty z czego jedna to "sierota" ;) Zostawiajac koty w tym hotelu wiem...
~agonis
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Nie ma jak u (kociej) mamy ;-) wątek zamknięty Miałam okazję korzystać z kociego hoteliku i wrażenia mam jak najbardziej...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Kotka Dorotka wątek zamknięty Sabina Skaza, właścicielka hoteliku, zgodziła się przyjąć do siebie bezdomną...
~Dorota Hołub
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Polecam!!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką hoteliku i jestem bardzo zadowolona. Opieka nad kotkami...
~Karo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

25

wątków

do góry