Mogę powiedzieć, że jest to wręcz idealna szkoła nauki jazdy. Zapisując się na kurs kierowałem się atrakcyjną ceną oraz tym, iż moi dwaj koledzy bardzo chwalili tą szkołę. I jest, za co chwalić OSK Pablo, miła obsługa już podczas zapisywania się na kurs, a potem były lekcje teorii, które trzeba powiedzieć były świetne, aż chciało się chodzić. Pan instruktor prowadzący teorię jest osobą bardzo miłą o dużej wiedzy, praktycznie wszystko opowiada, pomaga zrozumieć i podaje wiele różnych ciekawych sytuacji z życia wziętych. Dobrze uczy teorii, przez co nie miałem nigdy niejasności jak zachować się na drodze. Co do jazd to miałem je z panem Pawłem, moim zdaniem jest to genialny instruktor, wciągu 30 godzin z mnie - osoby, która nawet nie umiała ruszać uczynił mnie dobrze wyszkolonym kursantem. Dzięki niemu umiem jeździć, nie uczy schematycznie jak mamy pojechać po trasie i zdać tylko jak naprawdę umieć jeździć i dzięki temu zdać. Gorąco polecam wszystkim. A na koniec Dziękuję, że dzięki nim spełniłem moje marzenie ;)