Odpowiadasz na:

Michał - ocena

Dwa okna dwa lata po montażu pękły samoistnie. Technik już po zdjęciach ocenił iż stało się to od nagrzania przez słońce. Po wizycie i oględzinach utrzymał swoją opinię.

Kontakt z... rozwiń

Dwa okna dwa lata po montażu pękły samoistnie. Technik już po zdjęciach ocenił iż stało się to od nagrzania przez słońce. Po wizycie i oględzinach utrzymał swoją opinię.

Kontakt z reklamacją bardzo utrudniony.

W moim wypadku biegły sądowy jest w trakcie realizacji dokumentu do procesu sądowego.

Nie polecam.

zobacz wątek
2 tygodnie temu
~Michał

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry