Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paul90 - ocena nowy temat Szybka realizacja, bez problemów. Okna spełniają moje wymogi :)
~Paul90
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywne wrażenia ze współpracy z Fabryką Okien Szach-Mat. Oferta na...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Zakupiłam okna, drzwi i bramę garażową wraz z montażem. Jestem bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Grzegorz S. - opinia wątek zamknięty Na początku były małe różnice zdań, musieliśmy się dotrzeć. Zamawiałem okna...
~Grzegorz S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Zgłosiłem reklamację - potrzebę regulacji okien już jakiś czas temu. Sprawa...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem, nieterminowi, niesłowni, w razie reklamacji zapomnij...
~Jarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Polecam wątek zamknięty Zamówiłam okna, drzwi zewnętrzne oraz bramę do nowo budowanego domu. Okna...
~Hanna L.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

totalna porażka! wątek zamknięty nie polecam, nawet tym o silnych nerwach! Nieterminowi i nierzetelni. Zaraz...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Bardzo dobra inwestycja wątek zamknięty Zamówiłem w fabryce Szach-Mat całą stolarkę do domu. Jestem bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Okna sprawują się znakomicie, w domu jest zdecydowanie cieplej, a także...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Profesjonalni w każdym calu wątek zamknięty Profesjonalne doradztwo, fachowy montaż i co najważniejsze - świetna jakość...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

firma szach mat sopot wątek zamknięty ja wymieniłam u tej firmy jedno okno,to za sam montaż jednego okna ,przed...
~eliza Żak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Zadowolona klientka. wątek zamknięty zamieścić opinię o Państwa oknach, ale zdały egzamin. Pracownicy zamontowali...
~Barbara Gentkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt. Konsultanci otwarci i elastyczni pod kątem wymagań...
~Maciej Marynowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Generalnie polecam wątek zamknięty Okna zamówiłem niecałe 3 lata temu, termin realizacji i cena przystępna;...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Polecam - bardzo ok. :) wątek zamknięty Jedyna firma, z której przedstawiciel sam zaproponował bezpłatny pomiar przed...
~Agnieszka Ch.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Bardzo solidna firma-POLECAM wątek zamknięty Znajoma poleciła mi TĄ FIRMĘ i nie zawiodłam się . Mają normalne ceny i...
~Hanna Ban.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Zdecydowanie polecam tą firmę! wątek zamknięty Fachowa obsługa, duży wybór produktów, szybko sprawnie i bez problemów!
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę firmę, wszystko objaśnili, dobrze doradzili, pomiar...
~Mike
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

fachowcy wątek zamknięty Bardzo fachowa i rzetelna wycena...szybki i solidny montaż, polecam wszystkim...
~Justyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

31

wątków

do góry