Widok

Michalina - ocena

Idąc na pierwsze warsztaty z impro - nie wiedziałam, czego oczekiwać, jak mi to pójdzie, jak sie będę czuć, ale energia i doświadczenie Dżas, sprawiły, że czułam się jak śliwka w kompocie, na swoim miejscu, pozytywna energia, dużo śmiechu i zabawy, plus nauki ofc:)) polecam wszystkim by spróbować!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzięki za tak przemiłe słowa! Strasznie się cieszę, że po pierwszym razie poczułaś się u nas dokładnie tak, jak powinnaś – czyli jak w domu. :D W impro właśnie o to chodzi, żeby szybko poczuć się swobodnie, a śmiech i nauka to nasze dwa główne składniki. Bardzo dziękuję za zaufanie i mam nadzieję, że to była pierwsza, ale nie ostatnia nasza wspólna przygoda. Do zobaczenia na kolejnych scenach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Epic Check

Hastour - ocena (3 odpowiedzi)

Byłem na warsztatach malowania figurek i na evencie RPGowym, obie imprezy zorganizowane na tip top.

do góry