Midtown Hostel

Hostele

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 105/106

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Domowa atmosfera wątek zamknięty Przemiła obsługa, klimat jak w domu, bardzo czysto i idealna lokalizacja : )
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Midtown hostel to jeden z najładniejszych i najczystszych hosteli w jakich...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Polecam wszystkim turystom, którzy cenią sobie domowy klimat. Spotyka się tu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Wspaniała atmosfera i świetna lokalizacja wątek zamknięty Spałem w tym hostelu kilkukrotnie. Jestem wielkim fanem tego miejsca. Zawsze...
~Artur Kraków
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

super hostel wątek zamknięty Hostel jest naprawdę świetny. miałem przyjemność nocować w nim w ostatni...
~Lolek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Super Hostel! wątek zamknięty Hostel BARDZO czysty i nowoczesny. Recepcjoniści zawsze pomocni i...
~Gosia K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Fantastyczna miejscówka, cudowna obsługa i niepowtarzalna domowa atmosfera wątek zamknięty Midtown Hostel jest umiejscowiony w samym sercu Gdańska, kilka sekund do...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Świetna obsługa wątek zamknięty Bardzo polecam ten hostel. Mój pobyt tam wspominam niezwykle ciepło głównie...
~marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Miejsce, do którego chce się wrócić wątek zamknięty Do Gdańska przyjechaliśmy z Narzeczoną na weekend. Po 30 minutach spędzonych...
~kameccy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

mmm - opinia wątek zamknięty Fajny, nowoczesny wystrój, świetna lokalizacja i obsługa.
~mmm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Na pewno tam wrocimy wątek zamknięty Super Hostel,poza tym ze bardzo ładny nowoczesny i w świetnej lokalizacji bo...
~Kaisa i Przemek Wrocław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Bardzo domowy i ciepły wystrój, najlepsza lokalizacja wątek zamknięty Bardzo domowy i ciepły wystrój, najlepsza lokalizacja
~prius
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Bardzo polecam ten hostel wątek zamknięty Świetna lokalizacja.Blisko PKP i innych węzłów komunikacyjnych, zabytkowe...
~rafpifpaf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry