Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masaż u Pani Ani wątek zamknięty Ta kobieta czyni cuda moi drodzy! Masaż odpręża i uspokaja. Lepsze niż joga...
~Barbara Krajewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Pani Ania jako fryzjerka nie masazystka wątek zamknięty Nie moge nic powiedziec o masazach bo tam z tego nie korzystalam ale jedynie...
~Elzbieta
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Chodzę od dawna i jest super! wątek zamknięty Byłam kiedyś z Grouponu i tak mi się spodobało, że chodzę do tej pory, czyli...
~v.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2015

fryzjera odradzam!!! wątek zamknięty fryzjerki nie polecam - zrobiła mi koszmar na głowie, z którym do dziś się...
~jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Fryzjer wątek zamknięty Korzystalam pare razy z tego zakladu fryzjerskiego z Gruponu. Niestety mnie...
~Bozena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Rewelacja!!! wątek zamknięty Bardzo pozytywne miejsce! Pani Ania to osoba bardzo profesjonalna. Odwiedzam...
~Kredka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Jestem stałą klientką, bardzo polecam mezoterapię mikroigłową i fale...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

paznokcie wątek zamknięty Z przykrością muszę stwierdzić, iż zniszczono mi paznokcie:( Trzy razy...
~A.S.
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Rewelacja wątek zamknięty Poleciła mi ten salon moja dziewczyna. Żałuje, ze nie dałem sie namówić...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

masaż wątek zamknięty masaż u pani Ani wyśmienity, a znam się na tym , bo korzystam z różnych...
~emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

zachwycona wątek zamknięty Nie wiem skad sie wzięła taka opini ale korzystam z usług pani Ani od wielu...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Wspaniale miejsce wątek zamknięty W samym centrum miasta z zatloczonej ulicy wchodzisz do srodka i...
~Magda L
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

Bardzo polecam! wątek zamknięty Otrzymałam w prezencie pakiet zabiegów: masaż, manicure i zabieg na twarz,...
~Weronika M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Najlepszy salon w trójmieście! wątek zamknięty Polecam wszystkim osobom żyjącym w biegu, zestresowanym, chcącym na chwilę...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry