Widok

Miejsca parkingowe wzdłuż ul. św. Brata Alberta

Czy wiecie Państwo dlaczego zlikwidowano miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Sw Brata Alberta? Zamiast nich będzie najprawdopodobniej pas trawy, ale co z parkowaniem? Na jakiej podstawie nowy deweloper w dzielnicy rozbiera dobrze wykonane i przydatne miejsca parkingowe? Jaki sens było je niszczyć podczas, gdy ilość mieszkańców dzielnicy tylko rośnie? Teraz parkowanie pod kościołem będzie zdecydowanie bardziej utrudnione.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przejdziecie sie do kościoła na piechotę, dobrze wam to zrobi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja na piechotę się przejdę, ale gdzie będą stały samochody mieszkańców nowego osiedla? Pewno całkowicie na jezdni ograniczając przepustowość jezdni o połowę. Problem jest więc sarkazm jest tu nie na miejscu. Poza wszystkim ktoś za te parkingi zapłacił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciekawe czy byś był taki mądry, jak byś był niepełnosprawny lub w podeszłym wieku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było kupić dom a nie pchac sie do blokowiska. Miala by pani miejsc do parkowania dowolnie duza ilosc i nikt by nie walil w drzwi od samochodu innymi dzwiami. Grunt to przemyslec dokad sie zmierza na poczatku, a nie robic wielke oczy jak ktos zagospodarowuje swoj wlasny teren wg wlasnych fantazji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pani Ania spytała się tylko i to bardzo grzecznie, niewybredny komentarz nie jest tu na miejscu i nie wnosi nic do dyskusji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo to działa tak:
1) Jako miasto budujesz nową drogę z miejscami postojowymi dla uczestników niedzielnej mszy - prywatnie przytulasz 3% od wygranego przetargu.
2) Jako miasto zmieniasz plan zagospodarowania i zamiast domków powstają bloki - prywatnie przytulasz mieszkanko od dewelopera.
3) Jako miasto dajesz zgodę na budowę bloków, ale żeby zaparkowane samochody nie zasłaniały wyjazdu no i żeby nikt nie zarzucił betonozy - robisz trawnik zamiast parkingu który jest prawie nowy.
--- w miedzyczasie parking osiedla się zapycha, a w niedzielę ludzie zastawiają ulicę i chodnik - dla niepoznaki wysyłasz strasz miejską z blankiecikami, wybucha zadyma itp...
4) Jako miasto robisz przetarg na budowę miejsc parkingowych i przytulasz 5% ...
Czego tu nie rozumieć??? To jest MIŚ na miarę naszych czasów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry