Widok

Miejsce dla miłośników filmów - Trójmiasto

Witam Szukam miejsca/klubu na terenie Trójmiasta (najlepiej Gdańsk lub okolice) gdzie spotkają się miłośnicy filmów aby wspólnie poprowadzić ciekawe dyskusje, wspólnie obejrzeć film/odcinek serialu, miło spędzić czas itd Czy znacie tego typu miejsce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam się. Uwielbiam kino i fajnie byłoby spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja chetnie poznam kogos z Gdyni do wspolnego chodzenia do kina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

DKF Miłość Blondynki na UG, klub Żak i kino studyjne z kawiarnią, kawiarnia w Starym Kadrze, GCF w Gdyni, kino Kamerlane Cafe w Gdańsku, klub Plama na Zapsie i seanse w ramach kina w blokowisku. Kiedyś jeszcze coś działało na PG, wydziale zarządzania....
Miejsc jest w Trójmieście chyba wystarczająca liczba, aby się spotykać w ramach DKF-ów ;)
Może na początek warto zorganizować grupę dyskusyjną i wybrać miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie lepiej zorganizować sonie seans w domu? Ja tam lubię ustawić sobie kino domowe i zaprosić znajomych. Naprawdę lepiej to działa niż zatłoczone kino!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

do góry