Widok

Miejsce godne polecenia

Szukałam przedszkola dla córki, które spełniałoby większość z moich oczekiwań - dobra lokalizacja (względna bliskość do centrum, a jednocześnie oddalenie od głównych szlaków komunikacyjnych), interesujący pakiet zajęć, a przede wszystkim poczucie, że oddaję moje dziecko w dobre ręce. Z przekonaniem mogę powiedzieć, że Królestwo Fantazji spełnia powyższe założenia i jest miejscem przyjaznym zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Oferuje dobrą, zaangażowaną opiekę (Pani Dyrektor i Panie Nauczycielki stanowiące zgrany, kompetentny zespół), bardzo wysoki standard wyposażenia (ładne, przytulne wnętrze, plac zabaw), ciekawe zajęcia dodatkowe i wyjścia, a także możliwość zaangażowania się rodzica w życie placówki na miarę jego potrzeb i możliwości (przydatne warsztaty dla rodziców, udział w wyjściach, możliwość odwiedzenia przedszkola i zrobienia czegoś wspólnie z dziećmi, przygotowanie przedstawienia dla dzieci, wspólne działania na rzecz przedszkola - np. szycie ozdób, itp.). Szczerze polecam przedszkole innym rodzicom i dzieciom!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy, taka opinia mobilizuje do dalszych działań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry