Widok

Miejsce już kultowe

Bardzo fajny klub koncertowy, w zasadzie już legendarny. Prawdziwa perła trójmiejskiej kultury. Jedyne co mnie martwi, że klub ostatnio jakby zaczął zamierać (mniej koncertów, brak inwestycji)...
Moja ocena
lokalizacja: 6
 
komfort: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zacznijmy od tego, że to nie jest klub dla każdego. A zakończmy, że jest do klub dla każdego :D. Owszem klub jest w sumie zaniedbany. Toalety są w opłakanym stanie. Piwo podawane jest w plastikowych kubkach. Ale cóż za klimat. Niezapomniany. Ileż można tam spotkać powalonych ludzi, którzy po prostu chcą się pobawić przy muzyce, szlugu i piwie. Nikt Ci nie da w twarz. Nikt cię nie wkurza. Nikt się tam nie spina. Wszyscy po prostu się bawią i nie robią problemów. A najmilesze jest to, że nie muszę oglądać tych niewydarzonych plastikowych lalek. Tych gogusi w przemalowanych na teletubisie. Tam mało kto zwraca uwagę na takie detale. Ja bywam tam w soboty i polecam jeśli ktoś lubi INDIAN ROCK.
A dodam jeszcze znakomite koncerty wielu zespołów. Praktycznie w Gdyni nie ma takiego klubu, gdzie tyle zespołów pragnie wystąpić. Ten klub jest stworzony do koncertów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry