Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
punker - opinia Najlepszy od lat klimatyczny klub muzyczny w 3City. Genialne nagłośnienie,...
~punker
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 października 2022

było super! wątek zamknięty było super!
~rafi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Beznadziej, syffff, nie polecam wątek zamknięty Same koncerty spoko, natomiast obsługa, wystrój poniżej zera. Kelnerki czy...
~Tomek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Super wątek zamknięty Byłam przedwczoraj na koncercie happysad i jestem zadowolona. Nie wiem,...
~emusiolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Nie! wątek zamknięty W Uchu byłem dwa razy: pierwszy i ostatni. Na wstępie: nie dowieźli biletów,...
~Janko M.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

masakryczny klub!!!!!!!! wątek zamknięty kolejki do szatni,prowizoryczne toalety bez papieru i mydła,kolejki do szatni...
~karolina m
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Miejsce już kultowe wątek zamknięty Bardzo fajny klub koncertowy, w zasadzie już legendarny. Prawdziwa perła...
~Marek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

co z zakazem palenia?! wątek zamknięty śmierdzący klub mimo zakazu palenia! ludzie palą papierochy i nikt tego nie...
~antynikotyna
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

skąd tyle negatywnych opini? wątek zamknięty byłam na dwóch koncertach-Strachy i T LOve. Bardzo fajny klimat za każdym...
~ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Porażka pod każdym względem. wątek zamknięty W Uchu byłem dwa razy: pierwszy i ostatni. Na wstępie: nie dowieźli...
~Janko M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

chciałabym by było lepiej wątek zamknięty można usłyszeć fajne kapele, ale "urok" miejsca zniechęca - a szkoda, bo...
~me
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

Tragedia! wątek zamknięty Byłam na koncercie Hey w Uchu...dramat!!!!! Bilety 45 zł koncert rozpoczął...
~Helena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

prawie fajny klub wątek zamknięty Do Ucha chodzę nieregularnie. Może ze względu na wiek, czuje się tam staro.....
~lord
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

no tak... wątek zamknięty W sumie to miejsce jest już kultowe, ale... : -nie mam pojęcia jak ustala...
~dejw
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 października 2009

jest dużo wad wątek zamknięty jest dużo wad w uchu, np gorąco, cieknące ciecze w sufitu, brud, tłum,...
~djana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

Fatalna obsługa wątek zamknięty Byłem dziś na koncercie Jaskułke. Głośny projekt z jakimś szaleńcem, który...
~muminek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

super duper wątek zamknięty Klub bardzo mi sie podoba. Oblsluga jest ekstra, niektorzy jednak na nia...
~Hanka20Gdy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

bardzo dobrze:) wątek zamknięty goraco polecam wszystkim ktorzy lubia posluchac dobrej muzyki w dobrym...
~staly bywalec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Klimatyczne wątek zamknięty Ucho ma swói klimat i tyle ;) Fajny wystrój, obsługa rzeczywiście trochę...
~:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

za***ście wątek zamknięty No cóż powiedzieć. Nasze ucho wymiata :P Koncerty i klimat są za***ste
~ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

29

wątków

do góry