Widok

Miejsce na integrację zespołu z pracy

Witam, jeśli poszukujecie miejsca na integrację swojego zespołu to gorąco polecamy Gościniec Wierzbowianka w Mrągowie na Mazurach. Przyjaciółka zorganizowała tam spotkanie swojej kadry i mi poleciła. Wspaniałe widoki wokół obiektu oraz z tarasu. Wiele rozrywek w środku: jacuzzi, sauna, możliwość zrobienia grilla czy pikniki i kajaki. Wspaniale spędzony czas. To miejsce poprawiło nasze relacje oraz zaangażowanie w pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej ponownie za granicą. Sytuacja jest już spokojna, poza tym powiedzmy sobie szczerze - są kraje, ktore sa bezpieczniejsze niż Polska bo praktycznie nie wykryto w nich przypadków koronawirusa. Jak Grecja, Chorwacja czy Słowenia. Mam jedynie 2 tygodnie urlopu na wakacjach tak wieć lubię je sobie zaplanować tam, gdzie pogoda będzie sprawdzona i gdzie nie będę się stresował, czy spadnie deszcz czy nie.

Jeśli chodzi o imprezy integracyjne, polecam wyprawy kajakiem dla firm organizowane przez firmę M Canoe.

Jeśli lubicie sportowe spędzanie czasu, to na pewno będziecie zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrze wspominam http://www.gckduszniki.pl/pomysly-na-imprezy-integracyjne/ fajne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (171 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...

do góry