Widok

Mięsko TESCO

Witam. Dzisiaj kupiłem w Tesco na Karwinach karkówkę w dość dobrej cenie. Wyglądała pięknie! Dojechałem do domu, wyjmuję ją - NO I JEDEN WIELKI SMRÓD. Wyrzuciłem ją do kosza - 20zł nie moje. Sprawdza się, że mięso i wędliny należy kupować w sprawdzonych sklepach mięsnych, a nie w marketach!!!
Moja ocena
Tesco kategoria: Hipermarkety
obsługa: 4
 
asortyment: 3
 
promocje: 3
 
lokalizacja: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co to ludzie nie wymyśla.Od kilku lat jestem stałym klientem Tesco Karwiny i nigdy nie zdarzyło mi się kupic starego mięso,a tylko tam kupuję.Jedyna wadą tego sklepu są przerazajace kolejki,ale teraz po wprowadzeniu kas Samoobsługowych coraz bardziej podziwiam kasjerki tam pracujące.Kasowanie -obsługa ,szczególnie tych wiecznie niezadowolonych klientów to nie lada wyczyn ,szczególnie ze mają tak niska pensje.Teraz mamy okazje kasowac sie sami i nie musimy narzekac na nie miła obsługę hehe.Myslę ze Tesco mogło by sobie pozwolic na większa ilość kasjerów.Większość przychodzi na rodzinne (niby) zakupy ,a tak naprawde przychodza sie najesc do Tesco i pózniej wyrzucaja papierki.Sama osobiscie byłam swiadkiem jak elegancko ubrana kobieta,po wyłożeniu zakupów na tasme jadła sobie winogrona.Po zwroceniu uwagi-przez kasjerke ,ze zjada towar nie zapłacony-wyzwaja ta biedna kobiete od biurokratek i stwierdziła ze Tesco nie zbiednieje jezeli ONA ZJE sobie kilka winogron!!!!!!!!! To teraz pomyślcie-jezeli tak kazdy z nas cos zje i nie zapłaci jakie tam musza byc straty-zgroza,więc zamiast narzekac na obsługe ,przemyslmy swoje zachowanie i mysle ze obie strony beda zadowolone.Pozdrawiam i jak najbardziej polecam Tesco Karwiny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry