Widok

Mieszane uczucia...

zajęcia teoretyczne były ciekawe lecz tragedia chwilami jesli chodzi o jazdy. zdazało sie ze mialam jedna godzine w tygodniu i tak pare razy... bylam dyspozycyjna w bardzo szerokim zakresie czasu wiec mam nadzieje ze nikt nie bedzie mnie poprawial ze to moja wina... 5 miesiecy zajelo mi wyjezdzenie godzin... nie bylo to 30... lecz okolo 20 moze 24... z kazdej h odpadało mi okolo 10-15 min bo zaczynałam jezdzic 8,9 po a konczyłam okolo 54-55... owiele łatwiejszej metody zaliczania rękawa nauczyłam sie w innej szkole gdzie wykupilam 2h przed egzaminem który na drugi dzien zdałam... Generalnie sama nauka była w miare ok ale wiecej przejezdziłam po wrzeszczu itp niz po samej oruni czy w okolicach pordu... mowi sie ze nikt nie jest idealny ale tak naprawde nie przejmowano sie moim zwracaniem uwagi ze długo musze czekac na kolejne jazdy... ( nie mowcie ze trzeba bylo sie upomniec) bo w odp slyszalam ze jest za duzo kursantow... to po co tyle na barki carusek bierze... w innych szkolach ograniczaja liczbe kursantów zeby wszyscy w miare 1,5 miesiaca-2 wyjezdzili swoje godziny... a im dłuzsze odstepy tym gorsza nauka... takze w moim przypadku moze mialam pechowego instruktora nie wiem...
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Wdzięczność jak się cały czas przekonuję nie jedno ma imię. Są kursanci, którzy po zdanym egzaminie, za pierwszym razem, cieszą się, wychwalają nas i dziękują, ale są i tacy, którym to nie wystarcza. Mimo wszystko gratuluję Pani i cieszę się,że po tak "słabym" szkoleniu udało się Pani zdać egzamin państwowy za pierwszym razem, jak się domyślam. Mimo 2 jazd dodatkowych sukces ten przypisywałbym jednak naszemu instruktorowi, który spędził z Pania 30 godzin. Czasem warto czekać pięć miesięcy, jeżeli na końcu pojawić się ma gotowy produkt w postaci bezpiecznego kierowcy. Popolemizowałbym też chętnie z niektórymi stawianymi przez Panią tezami, ale chyba to forum to nie jest najlepsze na to miejsce. Pozdrawiam i zapraszam Państwa do nas na kursy kat.A i B. Czekają na Was 11 aut, 3 motocykle i 20 instruktorów - jest w czym przebierać!! Jest 23.21 więc kończę pracę i idę spać:), choć zaraz pewnie obudzi się mój czteroletni syn i będzie chciał picio potem siusiu, a potem znów picio, obudzi mojego drugiego syna, który nie będzie wiadomo czego będzie chciał, bo ma dopiero rok i nie mówi i tak zadzwoni budzik i pozdrawiam jeszcze raz. Dobrej nocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry