Widok

Mieszkania Słoneczna Oliwska ul. oliwska

Hej czy ktoś z Was zarezerwowal może mieszkanie w czworakach na ul. oliwskiej. deweloper Bademoor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam sie nad tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zarezerwowalismy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jutro idę oglądać mieszkanie i zobaczymy, podają termin oddania na kwiecień a do zrobienia mają jeszcze mnóstwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zarezerwowaliśmy, wszystko wygląda ok. zastanawiamy się tylko czy ze względu na podłączenie prądu wyrobią się z oddaniem do kwietnia. Macie jakieś inne obawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten deweloper to jakaś niewiadoma 0 informacji, 0 innych inwestycji, ja nie ryzykuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam nadzieję że się wyrobia. Napisz do mnie proszę mail Katekatkow@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie deweloper, tylko prywaciarz. Strona wygląda dobrze pod względem marketingowym, natomiast reszta... Jak można coś chcieć sprzedać, a nie mieć gotowej umowy sprzedaży. Wiele niewiadomych łącznie z tym, że to jedna z realizacji tej firmy, na moje to chyba pierwsza :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry