Widok

Mieszkania zdjęcia stan surowy wykończenia

Jasień Bulwary Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry . Wygląda na to że kupujemy mieszkanie na Jasień bulwary jednak dopiero odbiór za rok. Z tego powodu moja prośba mogliby państwo wstawić zdjęcia wykończeń klatek ..drzwi wejściowe do mieszkań jakie są czy są parapety i jakie ..jak wyglądają mieszkania .. najbardziej intwresujenie 4 pokojowy rozkład jednak będę wdzięczny,ieczna za wszelkie informacje .z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drzwi wejściowe są chyba dwa rodzaje do wyboru. Jeden z nich to drzwi wzmocnione Porta Opal Plus. W mieszkaniach są parapety, chyba z konglomeratu. Na stronie inwestycji w zakładce "Dziennik budowy" można zobaczyć zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź to juz coś ..jak 9 lat temu kupowałam w hossa to parapety dawali plastikowe :) ... A drzwi były do wy oru z dopłatą dierre antywłamaniowe albo jeszcze jakieś ...czy te szczegóły dowiaduje się dopiero na tym spotkaniu aranżacyjnym ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, na spotkaniu aranżacyjnym dowiedzieliśmy się o możliwości wyboru drzwi wejściowych. Lepsze były za dopłatą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i.
przy odbiorze okazało sie ze drzwi to Gerda, a parapety z konglomeratu beżowe, tylko trzeba dobrze sprawdzać ponieważ sporo rys jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
Podobno drzwi w kolejnych budynkach już bez wyboru wzmocnione.
Pozdrawiam. Może przyszły sąsiad z bud.14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz może jakiej firmy ?? I czy np za dopłatą mogłyby być antywłamaniowe? My wybraliśmy mieszkanie w 13 ... Jeszcze nie omawialiśmy aranżacji dlatego pytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, trzeba dopytać u źródła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według działu aranżacji drzwi są Gerda wzmocnione, nie antywłamaniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Domovo (13 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry