Widok

Mieszkanie Wrzeszcz

Witam, mam pytanie. Posiadam mieszkanie we Wrzeszczu. Okolice Kościuszki, 49m2 dwupokojowe. Jak jest teraz ze sprzedażą? Za ile takie mieszkanie można sprzedać? Sprawdzałem różne ogłoszenia żeby mniej więcej się zorientować, ale mało takowych jest. Będę wdzięczny za wskazowki. Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mniej więcej ja bym liczyła około 5-6 tysięcy za metr kwadratowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

50 m2 x 5000 daje 250 000
za tyle to teraz kawalerki chodzą
Wrzeszcz to nie Szadółki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za mało szczegółów....
Które piętro? Z windą czy bez? Miejsce parkingowe?
Stare czy nowsze budownictwo? Jaki stan mieszkania? Do remontu czy super odnowione?
Co w okolicy? Dobry punkt czy nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już pisze, parter bez windy. Blok 4 piętrowy stare budownictwo. Jest miejsce parkingowe i bardzo dobry punkt. No można powiedzieć że do remontu ale nie żadna rudera :) sklepy, dobra komunikacja, blisko morza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojęcia nie mam po ile tam chodzą ale wystaw za 500 tysięcy, najwyżej się nie sprzeda. Ja swoje też wystawiłem za 500 i nie sprzedałem, ale to nic nie szkodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Kościuszki za 500tys wystawione jest mieszkanie w kamienicy, o powierzchni użytkowej 71m2.
Myślę, że mieszkanie 50m2 w starej kamienicy może mieć cenę 370-430 tys zł, czyli 7,5-8,5 tys zł/m2 .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję bardzo, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko ostrożnie z tą wyceną. Diabeł tkwi w szczegółach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

do góry