Widok

Mieszkanie w wieżowcu !!!!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, chciałabym się was zapytać (poradzić) na temat mieszkania w nowych wieżowcach. Chcemy z mężem kupić mieszkanie na nowej inwestycji na Przymorzu i jest to własnie nowy wieżowiec. Od znajomych słyszę, że wieżowce to molochy, które za kilka lat będą wyglądały jak te z tzw "wielkiej płyty". Podobno u naszych zachodnich sąsiadów takie inwestycje mieszkaniowe się nie sprawdziły. Budynki , ktore budowali po kilkunastu latach były przygotowywane do rozbiórki.
Dlatego chcę się zapoznać z opinią, może któraś z Was mieszka w takim bloku np Witawa, Horyzont lub też kupuje bądź zamierza kupić takie mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak jest okazja to kupuj ja sie wychowalam w wierzowcu i jakos nie nazekam byle by byl dobrze wykonczony moja kolezanka mieszka na takim pieknym osiedlu nowoczesnym i jak przychodzi zima to jej sie sciany sine robia od wilgoci a za metr kolo 4 tys placila ja teraz mieszkam w domku i jak przyjezdzam do rodzicow to sie smieje jak my sie miescilismy w takim malym mieszkanku :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W NY na Manhattanie jakoś się sprawdziły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli Wam nie przeszkadza mieszkanie w wieżowcu... nie wiem jak te nowe ale te budowane za Gierka nie przetrwają już długo. Mieszkam w takiej puszcze sardynek od urodzenia. Nie przeszkadzało mi to dopóki nie poznałam ludzi mieszkających w domkach. Domek, kamienica- nawet może mały bloczek - zniosę, ale wieżowiec już zawsze będzie mi się źle kojarzyl, z takim upychaniem ludzi w jedno miejsce i z sąsiadem z góry ubijającym kotlety schabowe :)

ja będę dążyć do tego aby postawić dom :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ofelia a gdzie chcesz kupic to mieszkanko bo my tez sie zastanawiamy nad Przymorzem tam slyszelismy ze stawiaja fajne osiedle gdzies kolo morza zaraz??? Jak teraz bedziemy w polsce to chcemy tam sie udac i dowiedziec co i jak-moze to tam gdzie ty??? :)

anulaimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym cale zycie mieszkalam w wiezowcu i nie narzekalam :):):)

anulaimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja kolezanka mieszka w Horyzoncie i nie narzeka. Jest osiem mieszkan na pietrze,ale tak jakby dwa osobne korytarze i mowi, ze to taka powierzchnia,ze Ona czuje jakby miala trzech sasiadow na pietrze.Smieje sie, ze to euforia z niej bije bo wczesniej sie kisila w malym obskurnym mieszkaniu...Ja wychowalam sie w wierzowcu i nie narzekam. Zalezy od sasiadow (jacy sa i czy dbaja o blok). Jednak zdecydowalam sie na mieszkanie w nizszej zabudowie.Wydaje mi sie bepieczniejsza.Buduja Marina Primore, na Morenie tez jakies osiedle Morena Park i tak bedziemy obrastac w "drapacze chmur".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od niedawna mieszkam w wieżowcu z wielkiej plyty i jedyna moja bolaczka to to ze czasami slysze sasiadow z gory no i krzywe sciany

nie jest zle, a dodam ze do tej pory mieszkalam w duzym domu z ogrodem

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj wiper no to podziwiam, przeprowadzka z dużego domu do mieszkania musi być bolesna:) Ale przecież nieważne gdzie tylko z kim:)
A co do odgłosów to nie ma znaczenia czy jest to wieżowiec czy mniejszy budynek, sąsiadów zawsze słychać:)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeee ale nie tak jak teraz ;) raz w kuchni slyszalam cala rozmowe sasiadow :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam w takim 4-piętrowym budynku i najlepszy odbiór mam w łazience:) Zawsze wiem kiedy sąsiedzi z 4. piętra kąpią dzieci:) Dodam, że ja mieszkam na 1.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa w łazience ostatnio sluchalam sobie wloskiej muzyczki typu festiwal w San Remo przy kapieli ;))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to nie tak źle, mój sąsiad z dołu jest muzykiem, nie to za duże słowo, raczej nieudolnym grajkiem, tzn. gra nawet ok, ale jak już śpiewa on lub inni jego wokaliści/stki, to już nie jest zbyt fajnie. Próby robią regularnie i tak np. kiedyś przez pół dnia słuchałam, jak to oni piechotą do lata sobie idą. Wszelkiego rodzaju czerwone korale, albo Krawczyki są na porządku dziennym. Grają też często bardzo fajne kawałki np. szanty które uwielbiam albo Chrisa Rea, ale niestety w ich wykonaniu to aż przykro tego słuchać.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy mieliśmy kupić mieszkanie też zastanawiliśmy się na wieżowcem. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na mieszkanie na osiedlu o niskiej zabudowe na morenie. Ma to swoje uroki. Rano śpiewają ptaszki, wieczorem pachnie łąką. Jest gdzie iść na rower i pobiegać. Do okoła jest zielono. Nie zamieniłaby tego miejsca na inne. wieżowiec to taki mrówkowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie tez rano ptaszki spiewają :) wbrew pozorom mój bloczek stoi na bardzo sympatycznym osiedlu, gdzie jest mnóstwo zieleni

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje rodzinne mieszkanie jest 15minut spacerkiem od plazy, blok jest caly odnowiony,jest czysto, piekny widok z okna na morze lub lasy Oliwskie,i piec minut od kolejki i tramwaju. Dlatego chyba jesczcze moja mama nie zdecydowala sie na zmiane. Tylko juz powoli cos zaczyna mowic, ze chcialaby nizszy budynek bo te bloki maja prawie 30 lat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
mieszkam na Horyzoncie na XII piętrze i nie powiem im dłuzej mieszkam tym jest sympatyczniej; mieszkanko solidnie wykonane, nie słychać sąsiadów (chyba że są wszystkie okna pootwierane a impreza na balkonie co raczej zadko się zdarza), zapachów też nie czuć; a miejsce rewelacyjne - blisko do morza, blisko do terenow zielonych (lasek nadmorski - istotne dla posiadaczy psów), stawików, placów zabaw dla dzieci; dobrze skomunikowane; a przeprowadziłam się z czteropiętrowej wielkiej płyty w Brzeźnie (czyli tereny też fajne)
a na Przymorzu buduje Hossa Marinę Primore (tuż obok Horyzontu) a INPRO Trzy Zagle bardziej w kierunku Zaspy (niedaleko 10-cio piętrowców przy Jana Pawła za Jelitkowskim Dworem)
obecne wielopiętrowce są budowane inną technologią niż te stare,przy użyciu innych materiałów więc mam nadzieję ze sobie tutaj trochę pomieszkam.

pozdrawiam
Kryśka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki dziewczyny za Wasze opinie, trochę mnie to naprowdziło. Teraz mieszkam w niskiej zabudowie w nowym budownictwie, ale marzy nam się większe mieszkananko. Wbrew pozorom jest dużo zieleni, ale spokoju nie ma ( jest ulica) i na dłuższy spacer niestety trzeba pojechać. Dlatego myślimy o zmianie. Ja sie wychowałam na Przymorzu i mam do tej dzielnicy wielki sentyment (morze, zieleń , cudowny letni wiatr itp....)i tak naprawdę nic oprócz tej inwestycji co by nas interesowało i na co było by nas stać się nie buduje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

do góry