Widok

Migrena?

Macie może jakieś sprawdzone sposoby jak sobie z nią radzić? Jakiś czas temu słyszałam o tlenoterapii. Wiem, że można korzystać z jakichś komór hiperbarycznych. Ale obecnie to nie jest bezpieczne. Na 24medyczny.pl są dostępne koncentratory tlenu do użytku domowego. Czy takie coś również może być stosowane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć skuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem o migrenie chyba wszystko. Zmagam się z nią od prawie 30 lat. Bóle głowy od około 20 lat były codziennie. Moje życie to koszmar. Neurolodzy zapisywali wszystko co było możliwe: sterydy, przeciwpadaczkowe, przeciwdepresyjne itp czyli standard przy leczeniu migreny. Oczywiście efekt, poza dużym zwiększeniem masy ciała, żaden. Straciłam poczucie własnej wartości i radość z życia. W lipcu 2019 po raz pierwszy spróbowałam ostrzyku botoksem. Efekt malutki, drugi raz po nie całych dwóch miesiącach i kolejny tak samo. Łącznie 3 ostrzyki, koszt każdego 2500zł. Efekt- bardzo zadowalający ale dopiero po 3 razie. Głowa boli przy miesiaczce i kilka razy tak po prostu. Plus taki, że pomaga jeden tryptan a nie jak wcześniej dawka razy trzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amol lub polski Stomatolog wciera się w skronie i za uszami. Plus wypić 15 kropli z wodą w szklance.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na 24medyczny są dostępne koncentratory Oterapia, a opinie o sprzęcie są dobre. Więc jestem zdania, że posiadanie takiego sprzętu w domu na własność to może być przydatne. Tlenoterapia nie tylko pomaga na migrenę. Pomaga wspierać funkcjonowanie całego organizmu. Więc taka terapia to dodatkowe korzyści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawdopodobnie botoks ma pomagać https://longevitas.pl/botoks-moze-pomoc-zwalczyc-migreny/. Koleżanka ma tę terapię, jest w trakcie, zobaczymy czy działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry