Jeszcze 2-3 lata temu poleciłbym Mat-rę każdemu. Szybko, niedrogo, profesjonalnie. Obecnie nie jest ani szybko, ani niedrogo, ani profesjonalnie. KAŻDA z osób odbierających telefony mówi CAŁKOWICIE SPRZECZNE rzeczy. Dzień przed przyjazdem zadzwoniłem - powiedziano mi żebym przyjechał o dowolnej godzinie, najwyżej chwilkę poczekam. Gdy już byłem na miejscu, w arogancki sposób wyjaśniono mi, że zawsze trzeba umawiać się na godzinę, ale łaskawie pozwolono mi poczekać... Zagryzłem zęby, poczekałem około 30 minut, wjechałem na kanał i zdiagnozowano problem: Uszkodzony wydech środkowy. Był piątek, tłumik miał być na środę i kosztować 380zł z wymianą. Gdy zadzwoniłem w czwartek okazało się, że nikt o niczym nie wie, że tłumik i owszem mogę mieć ale za 450zł na poniedziałek (nie muszę nikomu tłumaczyć jak irytuj jest jeżdżenie z obijającym się i ryczącym tłumikiem) Poprosiłem o weryfikację mojego zamówienia, po 2h okazało się, że faktycznie mogę mieć tłumik za 380zł (nadal na poniedziałek...) ale trzeba dopłacic za wymianę 40zł (pierwotnie była mi podawana cena z wymianą). Brak chęci rozwiązania problemu stałego klienta to dla mnie wystarczający powód aby odradzić wszystkim ten serwis