Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Astrolog_ksawery minda - opinia wątek zamknięty z_braku_klijentów\' skraca_termin_sprawdza_sprzęt_już\'\'nastęmpnego...
~astrolog_ksawery miNDA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Bardzo niemiła, wręcz chamska obsługa... Ceny z kosmosu.
~max
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Godny polecenia wątek zamknięty W tym tygodniu skorzystałem i potwierdzam szybka i profesjonalną obsługę przy...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Profesjonalnie wątek zamknięty Wyrazy uznania dla serwisu, poradzili sobie błyskawicznie z nagrywarką...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna naprawa, kiedy kilkadziesiąt serwisów nie chciało przyjąć...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Naprawa RADMOR 5102 wątek zamknięty Bardzo nieuczciwe podejście do klienta. Zawiozłem sprzęt do naprawy, gdyż nie...
~p_kaszuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

byle skasować wątek zamknięty Oddałem do naprawy subwoofer. Dostarczyłem dokumentację techniczną bo nie...
~mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Nie polecam wątek zamknięty zostawiłam sprzęt. Po dwóch tygodnia ciszy postanowiłam że sprawdzę co się...
~GK
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Niepoważni ludzie. Miałem do naprawy dosyć nietypowy sprzęt, ale wcześniej...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Jednym słowem - fachowo wątek zamknięty Profesjonalne podejście do sprawy, przystępna cena oraz krótki termin...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry