Widok

Mile zaskoczony

Jestem pod dużym wrażeniem. Odwiedziłem restaurację wraz z rodziną, pierwszy raz od długiego czasu... Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Poziom restauracji, obsługi, cen i samego jedzenia zaskoczył nie tylko mnie, ale również moją rodzinę. Już z daleka widać informację o śniadaniach za 9 zł, oraz lunchu za 15 zł. Jakież było moje zdziwienie, gdy Pani poinformowała nas, że w godz od 12:00 do 18:00 wszystkie dania z karty menu z kurczakiem, oraz dania wegetariańskie są w cenie 15 zł. Brawa dla właścicieli za takie posunięcie. Zazwyczaj lunch to tani zestaw, a tu proszę...Muszę przyznać, że zarówno kucharze /kelnerka zapewniła, że na kuchni są zatrudnieni tylko kucharze z Indii/, jak i sam personel stanęli na wysokości swoich możliwości. Pomimo sporej ilości Gości w restauracji, zostaliśmy szybko i sprawnie obsłużeni. A jedzonko.... Uczta dla podniebienia.
Przy okazji dowiedzieliśmy się o licznych imprezach mających miejsce wieczorami. Muzyka na żywo, karaoke, imprezy studenckie, wieczór tylko dla Pań, clubing w piątki i soboty, to tylko niektóre z atrakcji jakie pamiętam. Wraz z małżonką z pewnością z tam wrócimy... Zarówno "restauracyjnie", jak i "wieczorowo". Polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
fajnie sobie samemu wystawiać opinię ;]

normalny gość nie zapamiętałby takich szczegółów imprez czy promocji w cenach.

ogarnijcie się, bo się tylko wygłupiliście
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokłądnie!
Mile zaskoczony?!
Czym?!
Chamstwem?!!!!
Beznadziejne miejsce!!!
A szkoda, bo było tam kiedyś całkiem fajnie!
Jak ktoś chce ogłuchnąć, być po chamsku potraktowanym i ma ochotę na beznadziejne jedzenie to faktycznie trafił z wyborem w dziesiątkę!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry