Miło.Mi

Lodziarnie

Gdynia, Świętojańska 44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MM - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre lody i fantastyczna obłsuga
~MM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

Mia - opinia wątek zamknięty Pyszne, naturalne, cała moja rodzina pokochała lody z MiłoMi :)
~Mia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Ricco - opinia wątek zamknięty Świetne lody i obsługa. Polecam !!!
~Ricco
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Jedne z pierwszych lodów tego typu w Gdyni, od początku świetne smaki i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

moim zdaniem - opinia wątek zamknięty ZXdecydowanie najlepsze lody w 3miescie i Polsce!!!!
~moim zdaniem
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Haribo - opinia wątek zamknięty Najlepsze lody jakie jadłem kiedykolwiek. Przynajmniej w Polsce. Najlepszy...
~Haribo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

vsaAG - opinia wątek zamknięty meeega, polecam, najlepsze lody w Trójmieście
~vsaAG
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Kompozycje smakowe, ich słodkość i wielkość porcji są dla mnie idealne,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

warto wpaść wątek zamknięty zawsze gdy jestem w Gdyni, wpadam do Miło Mi. Świetne lody
~kole
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

asia - opinia wątek zamknięty Pyszne lody o nietuzinkowych smakach, każdy lokal piękny i nietuzinkowy
~asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

d0ve - opinia wątek zamknięty Uwielbiam smaki i klimat Miło Mi.
~d0ve
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Smaczne lody wątek zamknięty Zawsze gdy jestem w okolicy, zachodzę do Miło mi. Najbardziej lubię...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

lody naturalne przy molo w Orlowie. wątek zamknięty Bywamy czesto w tym miejscu i czesto kupujemy lody- niestety porcja lodow...
~ula i antoni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Rewelacyjne lody wątek zamknięty Bardzo ciekawe połączenie smaków nie spotykanych nigdzie indziej. Lody...
~Ata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Ogólnie nieźle, jednak... wątek zamknięty ...cóż. Do miło.mi chodzimy od dawna. Głównie do punktu w Orłowie. Panie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Smaczne ale drogie wątek zamknięty Lody rzeczywiście smaczne i w ciekawych smakach jednak cena nie jest...
~klientka ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Pychotka! wątek zamknięty Lody są wyśmienite! Smak intensywny, konsystencja i aksamitność najlepszych...
~wookie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

NIE"Miło mi" wątek zamknięty Porcje lodów to niestety śmiech na sali, smak jest dobry, nie powiem, ale za...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

bardzo słabe lody, kienci zweryfikuja ta mizerna jakosc wątek zamknięty małe porcje, lody się topią, brak w nich smietanych, własciciel z gł....
~TR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

zdecydowanie najsłabsze lody wątek zamknięty Lody szybko się topią, brak w nich śmietany, sprzedawca nie wie z czego są...
~pg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry