Widok

Ministerstwo Hejtu

Tekturowa Republika PiS powoli odchodzi w niebyt.
To państwo będzie rozpoznawane przede wszystkim po zinstytucjonalizowaniu hejtu.

Państwo PiS, aby funkcjonować, powołało Ministerstwo Hejtu.
Celem państwowej nagonki byli imigranci, mniejszości, lekarze rezydenci, sędziowie, nauczyciele, niepełnosprawni.

Ostatnio mieliśmy możliwość zapoznania się jak funkcjonuje taka organizacja.
Jest to organizacja budowana na wzór układu mafijnego.
Komunikują się na komunikatorach będących poza możliwością podsłuchania.
Maja swoje pseudonimy, jakaś Mała Mi czy tam Emilia.
Dostają polecenia z góry, od ministrów, które należy wykonać.
Są mózgi tej grupy, które aranżują przekaz i wymyślają techniki.
Są mrówki, które maja to rozprowadzić.
Jest grupa, która ma zostać unicestwiona.

Działanie Ministerstwa Hejtu ma być działaniem ukrytym ale sprecyzowanym co do celu ataku.

W wyniku programo prowadzonego Hejtu zginął Prezydent Pawel Adamowicz, który przed śmiercią był zastraszany.
Teraz Ministerstwo Hejtu na cel wzięło wybranych sędziów.
Gdy wydarzy się tragedia, przeobrażają się w przestraszone baranki, nazajutrz wracają do pracy w Ministerstwie Hejtu.

#PiS to obciach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja już się martwiłem że wyrzucili cię z pracy. Tyle ważnych rzeczy rzeczy się dzieje a ty milczysz.
A na pracownikach ministerstwa hejtu nie powinieneś wieszać psów. Wszak działacie w tej samej branży.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

> A ja już się martwiłem że wyrzucili cię z pracy.

Niemożliwe.
Bęcwał z trzodą robią co mogą, aby zapewnić zwycięstwo PiS-u w jesiennych wyborach, dzięki czemu będą mieć fuchę na kolejne cztery lata.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Trzoda, zawsze na posterunku.
Najbardziej lubię jak włącza sie ciec z domu starców. Wtedy roni sie ciekawie.
Jrstescie taka namiastką małej emi, tyle ze wam pewnie herszt nie płaci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

PiS sam pracuje na swoje zwycięstwo.
Czego nie ruszysz, tam wytryska gejzer z g*****ownem.

Bolszewicy już nawet nie bronią swoich, tylko od raz zrzucają z sań tego, kogo wskazuje im opozycja.
Tak było z kochanym marszałkiem.
Bolszewicy kłamali do samego końca, aż okazało się ze dalej już kłamać się nie da.
Zatajali loty, kłamali ze latała rodzina.

Taki sam mechanizm stosują teraz. Pan Zero udaje, ze o niczym nie wiedział i wywala swojego wiceministra.
Jeżeli nie wiedział, to znaczy ze nie ma kwalifikacji do tego aby być ministrem.
Jeżeli wiedział, to znaczy że akceptował funkcjonowanie przestępczego mechanizmu, wiec także nie ma kwalifikacji.

W więzieniach, które podlegają panu Zero sami wieszają się po kolei kolejni świadkowie afery podkarpackiej, która wiedzie do Kochanego Marszałka. W nie-bolszewickim państwie taki facio sam złożyłby dymisję, albo został zdymisjonowany przez premiera.

W tekturowej republice PiS układ władzy zbudowany jest na wzór mafijny.
W tym układzie każdy ma haki na kogoś, niewygodne osoby znikają, a władzy trzyma się z całych sił, bo alternatywą jest wiezienie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest jednak sekta.
Cokolwiek by sie nie wydarzyło to ci frustraci powiedza, ze jest na odwrót.
Spradza sie zawsze na czasie zasada, ze przyjazn moze byc tylko miedzy osobami, ktore maja podobne dochody.
Nie zrozumiem nigdy jednego - dlaczego te zyciowe lamagi winia za to tych, ktorym sie udalo. Kazdy ma podobny start. Nie moja wina, ze ciec z domu starcow jest starym, samotnym zerem!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie podniecaj się tak serdeńko. Twoje komentarze są wystarczająco błyskotliwe. Czekamy na więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie podniecam sie toba homontku teczowy. To rola wirtualnych kolegow. Zrob im ognisko to moze zaznasz rozkoszy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dawaj dalej serdeńko. Wpisy na tak wysokim poziomie intelektualnym aż cieszą oczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie poderwiesz mnie, mam rodzine. Lowca jest twojej orientacji teczowy chlopcze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bez obaw serdeńko. Nie gustuję w niepełnosprawnych umysłowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ach, coz za cięta riposta.
Nie wazne w jakich umysłach gustujesz. Wazne, ze z lowca wolicie chlopcow w obcislych spodenkach od dziewczyn w mini.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kolejny gejzer z g****wnem właśnie wybił.

Związani z resortem sprawiedliwości i nową Krajową Radą Sądowniczą sędziowie przeprowadzali zbiórki pieniędzy na opłacanie partyjnie sterowanego hejtu.
Mrówki w mafijnej strukturze zbudowanej w Ministerstwie Hejtu Zbigniewa Ziobry opodatkowały się dobrowolnie, aby opłacać hejt zgodny z linią partii PiS.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sedzia-arkadiusz-cichocki-placil-tez-internetowej-hejterce/14fgtrr#slajd-4

#pis to obciach
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co robi serdeńka z Gdyni w niedzielny poranek po otwarciu oczu? Wchodzi na forum leczyć kompleksy i rozładowywać frustrację.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Siedzisz tu teczowy chlopcze 24h. Chlopak cie zostawil?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mój komentarz został wyrzezany. Pewnie za użycie jednego niepoprawnego politycznie słowa na h. I pewnie na prośbę gdynianina. Słabe to ale cóż. Takie jest życie. Napiszę go więc jeszcze raz.
W ciągu ostatnich kilku tygodni popełniłem może pięć wpisów. Tyleż samo razy wchodziłem na forum. Zarzut że siedzę tu 24h jak to ładnie ujął gdynianin nijak ma się do rzeczywistości jak zwykle w jego przypadku. Jest on specjalistą od zarzucania innym tego co robi sam. Ponieważ to gdynianin siedzi tu świątek, piątek czy niedziela od wczesnego świtu do późnego wieczora rozładowując frustrację i lecząc kompleksy poprzez obrzucanie innych obelgami. No i te wstawki o tym że jest przez wszystkich podrywany. Pewnie w skrytości ducha o tym właśnie marzy bo jest kryptogejem. Gdynianie czas na wielki comming out. Zrzuć z barków ten ciężar. Świat stanie się piękniejszy a ty może przestaniesz być takim d*pkiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Hmmm, Gdynianin kieruje portalem. Ciekawe. Nie wiedziałem. Skoro tak to łatwo stwierdzić kim jest z imienia i nazwiska.
Portal to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Dane zarządu są jawne.
Jednak okazuje się, że nawet taka g**da jak pająk może być w przyrodzie przydatna :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Hmmm, Gdynianin kieruje portalem."

Skąd ten wniosek?

"...taka g**da jak pająk..."

Skąd tak ostre słowa u kogoś miłującego pokój i stroniącego od hejtu i mowy nienawiści? Przecież to nie przystoi. No i potem nie będzie można piłować mordy do administracji o blokowanie kogoś innego wypowiadającego się w podobnym tonie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mój komentarz został wyrzezany. I pewnie na prośbę gdynianina.
Wydaje mi się, że nie wystarczy poprosić żeby pracownicy portalu coś zrobili. Jeśli by tak było - to ja proszę o zablokowanie ciebie i a ty zapewne mnie.
Jeśli zatem Gdynianin prosi a pracownicy portalu to robią to znaczy, że to polecenie. Proste.

Skąd tak ostre słowa...?
Jakie ostre słowa? g**da to wesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Ministerstwie Hejtu, jak każdej mafijnej organizacji, trwa czyszczenie po akcji.
Czyszczenie jest w organizacjach tego typu normalną praktyką.
Polega ona na tym, ze jeżeli zadanie zostało zdekonspirowane, likwidowana jest siatka powiązań.

Minister Hejtu odwołał wczoraj sędziego od nagich zdjęć z Sądu Apelacyjnego.

Kto odwoła Ministra Hejtu, szefa grupy ?
Pan Morawiecki, pseudonim Premier udaje, ze nic się nie stało. Najwyraźniej, tak jak to jest w organizacjach tego typu, ktoś musi coś wiedzieć i mieć na kogoś innego, co powoduje takie a nie inne zachowanie.
W państwach nie-bolszewickich o normalnych strukturach władzy Ziobro wyleciałby natychmiast po ujawnieniu mafijnych procederów w MH.

Kto zatem odwoła Ziobre ?

Polacy, już 13 października.

#pis to obciach
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Towarzysz Kaczyński został zdemaskowany jako jedna z osób, która kontaktowała z hejterka Emi.
Przypomnijmy, ze Emi stanowiła jedno z najistotniejszych ogniw zorganizowanego procederu Hejtu odbywającego się w Ministerstwie Hejtu.
W bolszewickim państwie PiS, hejt został zinstytucjonalizowany w systemie państwa. Prawidłowe funkcjonowanie procedur zorganizowanej systemowo nagonki powierzono Ministrowi Hejtu.

Po demaskacji korespondencji, towarzysz Kaczyński zastosował typowa dla formacji o charakterze post-komuny taktykę : nie znam tej pani i ja do różnych osób piszę listy.

Towarzysz Kaczynski mówi :

Ja takich listów codziennie podpisuję dziesiątki. Ale i z tego nawet próbują zrobić sprawę. I tu nie chodzi im o mnie, ja się tego nie obawiam

Będzie mowa o jakichś rzekomych nadużyciach z naszej strony, czy o tym, że ja jako poseł, wykonując swoje obowiązki poselskie, oczywiście nie mając zielonego pojęcia, czego to dotyczy, odpisałem pewnej pani, która następnie okazała się hejterką

Tu już nie z igły, bo nawet igły nie ma, z niczego po prostu (...) robi się aferę, a o wielkich aferach, o miliardach się po prostu nie mówi

Ponieważ towarzysz Kaczyński podniósł sprawę miliardów, to zapytajmy gdzie są miliardy pochodzące z :
- afery SKOK
- przelotów rodziny i przyjaciół marszałka i innych posłów PiS
- przelewów publicznych pieniędzy na prywatne konta w ramach procederu Nagrody Plus One Im Się Należały
- kopert córki leśniczego
- rozbitych służbowych limuzyn, które są traktowane przez PiS jak bolidy do rozbijania
- transferów do Torunia
- finansowania kongresu partii pana zero z pieniędzy UE
- rzezi Puszczy Białowieskiej
- afery Polskiej Fundacji Narodowej
- finansowaniem kampanii posłów bolszewickich z pieniędzy PCK
- transferów pieniędzy do reżimowych mediów na tzw Reklamy
- przekazywania pieniędzy fundacjom powiązanym z reżimem na program o żubrach
- zatrudniania kumpli i kolesiów partyjnych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zauważyłem, że Skydiver bardzo lubi określenie "gejzer z g*wnem". Dlaczego więc milczy w sprawie gru*na płynącego z W-szawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeszcze jeden "mądry " piesek pisu, który z g*wna próbuje zrobić program PIS . Nie wysilaj się frajerze, są już tutaj na straży kundelki pisu z podobnymi pomysłami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

PiS-komuniści mają jakąś obsesję na punkcie g****wna.

Lubią się fotografować na tle ścieków i zauważyłem, ze ono niezwykle motywuje ich intelektualnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

W którym miejscu wyczytaliście, że mam coś wspólnego z pis? A wasza kultura aż je#ie po oczach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wyczytali. Oni widzą świat zerojedynkowo. Albo jesteś z nami albo przeciw nam. Jakakolwiek krytyka tego co piszemy oznacza że jesteś przeciwko nam.
A jak jesteś przeciw nam to jesteś z PiS-u. I nawet im nie przyszło do głowy że ktoś może nie akceptować ich retoryki pełnej półprawd, całych kłamstw, bolszewików i komunistów nie będąc zwolennikiem PiS.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panie wodowskaz z Miedoni : rozpisz Pan swoją myśl n/t tego co płynie z Warszawy, w świetle tematu dyskusji i stanowiska Skya. Jeżeli rzeczywiście nie miał Pan na myśli powielania PISowskiej retoryki w temacie wykorzystania gwna w polityce i kampanii wyborczej, to z chęcią i szacunkiem przeproszę za podejrzenie czegoś wspólnego z PISem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry