Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Honda CR-V 3 - ocena Szybko i profesjonalnie. Prawdziwy fachowiec.
~Honda CR-V 3
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 lutego 2024

Damian - opinia Polecam bardzo Pana Mirka. Zawsze znajduje najlepszy sposób naprawy. Nie...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2023

Kamil Mekel - opinia Najlepszy fachowiec jakiego spotkałem. W mojej okolicy jest kilka firm...
~Kamil Mekel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Paweł od Passata :) - opinia Gorąco polecam pana Mirka. Konkretny facet, mówi co i jak, przez co nie owija...
~Paweł od Passata :)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lipca 2022

Rewelacja! wątek zamknięty Pan Mirek to bardzo dobry fachowiec, ktory przyjal mnie, mimo iz czasu...
~Corolla CG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Warto ;-) wątek zamknięty Sto procent warto polecic , nie mam zastrzezen od kilku lat,tanio i dobrze!
~Krzychu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Czasem jest problem, ze na gazie już coś nie działa, a na benzynie jeszcze...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Jest dobry wątek zamknięty Mir-Gaz P. Mirek jet dobry serwisuje u niego dwa auta. Faktycznie mógłby być...
~E
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Wymiana wątek zamknięty Wymiana listwy i filtra 650zł Faktura? doliczam 23% zrozumiałbym jeszcze że...
~Sawa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Nabijanie w butelke wątek zamknięty Niejaki Mirek bez potrzeby potrzeby wymienił mi listwe wtryskowa gazu i...
~Sarenka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Bmw e39 wątek zamknięty Problem z moim samochodem zaczął się w innym warsztacie ponieważ człowiek nie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam warsztat, bardzo miła fachowa obsługa oraz chęć pomocy...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Pełne zadowolenie. wątek zamknięty Jestem wieloletnim klientem tej firmy, i szczerze to nie rozumiem ocen z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

PROBLEM Z INSTALACJA wątek zamknięty Mimo tego że instalacja gazowa w moim aucie pozostawia wiele do życzenia...
~NISSAN PRIMERA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Świetny warsztat! wątek zamknięty Pierwszy raz przyjechałem z dość osobliwą usterką instalacji gazowej. Pan...
~Julian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Rzetelny warsztat wątek zamknięty Przyjechałem z problem instalacji gazowej,w wielu warsztatach nie potrafili...
~bolek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry