Mirosława - ocena
~Mirosława
178.235.189.*
(2 miesiące temu) 13 kwietnia 2026 o 22:42
Bardzo dobry salon optyczny.Obsługa fachową i niezwykle sympatyczna w stosunku do klienta.Polecam bo rzadko spotyka się takiego fachowca a jednocześnie miłego sprzedawcę.
0
0