Mistika

Salony kosmetyczne

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 183/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacyjny gabinet :) wątek zamknięty Czas spędzony w gabinecie,to cudowne chwile w profesjonalnych rękach :) Pani...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2014

Rewelacyjny gabinet wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, a także doradztwo i zrozumienie dla klienta. Podejście...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2013

Super wątek zamknięty kosmetyczka i masażysta jak najbardziej kompetentni i polecam ich...
~kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Super zabiegi wątek zamknięty Miła atmosfera, i co najważniejsze profesjonalny masaż Polecam
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Super wątek zamknięty Słowa nie opiszą-naprawdę super zabiegi na ciało i masaż dopełnieniem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Super wątek zamknięty Bardzo miło i profesjonalnie. Pani kosmetyczka naprawdę zna się na rzeczy, a...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Masażysta Pasjonat polecam wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z masażu, zawsze przychodziłam do pani Sławki na...
~kalina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2012

świetny masaż wątek zamknięty Korzystam z usług tego gabinetu nie po raz pierwszy i jeszcze nigdy nie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2012

ruth - opinia wątek zamknięty Bardzo goraco polecam salon za profesjonalizm, miłą atmosferę i doskonałą...
~ruth
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

SUPER KOSMETYCZKA wątek zamknięty Gorąco polecam zakład Pani Sławki. Jestem stałą klientką i chce mi się do...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Kosmetyczka na 6 !!! wątek zamknięty Byłam u Pani Sławki pierwszy raz na oczyszczaniu twarzy. Jestem bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Baaardzo polecam wątek zamknięty Usługi gabinetu Mistika są super i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam usługi gabinetu MISTIKA, jestem bardzo zadowolenia z zabiegu na...
~Mariola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

Depilacja bikini- polecam!!! wątek zamknięty Właśnie wróciłam z depilacji bikini, pierwszy raz nie bolało aż tak bardzo....
~Emi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

100% zadowolenia wątek zamknięty Z całą pewnością polecam usługi gabinetu MISTIKA, 100% zadowolenia, wizyta,...
~Hania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Bardzo mila obsługa. Przyjazny klimat. Relaks z widoczny rezultatem . Po...
~Iza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Fachowa obsługa wątek zamknięty Miła atmosfera, indywidualne podejście, czuje się że kosmetyczka lubi swój...
~Jarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

SUPER wątek zamknięty przystępne ceny fachowa obsługa, miła atmosfera POLECAM
~Aneta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

anna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam salon.Właścicielka to pasjonatka tego zawodu.Solidna...
~anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry