Swoją przygodę z systematycznym treningiem rozpoczęłam 4 miesiące temu. Koleżanka z pracy poleciła mi Trenerkę Magdę! Magda jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, na każdym treningu tryska energią, którą niewątpliwie mnie zaraża przez co ja daję z siebie 200%!!! Jest bardzo wymagająca, zawsze kładzie nacisk na poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń, a przy tym jest zawsze uśmiechnięta. Po zajęciach padam ze zmęczenia, ale jednocześnie jestem z siebie dumna, że wytrwałam do końca! Ćwiczenia są odpowiednio dostosowane do moich możliwości, dzięki czemu skutecznie tracę na wadze, a na co dzień czuję się świetnie! Mam więcej energii, przestałam odczuwać ból w kręgosłupie i z niecierpliwością czekam na kolejny trening! Ćwiczymy na siłowni, w lesie , w parku, a nawet na sali gimnastycznej! Różnorodność ćwiczeń i otoczenia sprawia, że każdy trening jest inny i nie ma monotonii! Dodatkowo Magda jest trenerką kick-boxingu! Na wybranych zajęciach przeplata ćwiczenia związane ze sztuką walki w połączeniu z siłowymi. Polecam treningi z Magdą każdemu – pełen profesjonalizm i klasa!