Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Jedziecie bardzo smaczne. Chociaz ryż do zamówionego dania otrzymaliśmy po...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Damian - opinia Bardzo smacznie. Wystrój i klimat mało japoński, ale ujdzie.
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Wybrałam się ze znajomymi z okazji pewnej uroczystości. Stolik i zestaw sushi...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Super nic dodać nic ująć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Obsługa super, jedzenie po prostu poezja !!! Kapitalny wystój, trochę drogo,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Coś się popsuło :( wątek zamknięty Dzisiejsza wizyt w tym lokalu była niestety ostatnią . 1- fotele zaplamione...
~Jeremiasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

wszystko, co o tym lokalu można powiedzieć zawiera się w słowie "JAKOŚĆ"! wątek zamknięty ta recenzja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim...
~ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Dania nie warte ceny wątek zamknięty Wystrój i obsługa na jak najwyższym poziomie. Niestety takie sushi nie jest...
~Kaja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Po prostu wspaniale, nic dodać nic ująć!!!! wątek zamknięty Wróciłem ze znajomym niedawno po niemiłej sytuacji, a tu miła niespodzianka,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

pyszności wątek zamknięty Pare razy bylam w mito sushi dawno nie jadlam tak przepysznego sushi jak tam....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Po długich wakacjach... wątek zamknięty Po długich wakacjach wróciliśmy do Gdańska i Mito Sushi. I co? Kompletna...
~Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Główny problem to obsługa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam, Restauracje Mito Sushi odwiedzamy dośc często. Ostatnimy czasy...
~Saraa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Najlepsze sushi w Trójmieście :) wątek zamknięty Ogromny wybór, sushi zawsze przepyszne i pięknie podane. Restauracja jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Słysząc wiele pochlebnych opinii na temat restauracji MITO SUSHI postanowiłam...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

wszystko by było ok, gdyby... wątek zamknięty Lokal piękny, obsługa ok, jedzonko wygląda tak, że oczy same jedzą, tylko...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Coś się zepsuło... wątek zamknięty Witajcie, od dłuższego czasu jest to druga nasza ulubiona knajpa. Niestety...
~ZJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

FANTASTYCZNE I ELEGANCKIE MIEJSCE wątek zamknięty Odwiedziłam te restauracje pod namową koleżanki, mimo iż nie przepadam za...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Nic dodać nic ująć wątek zamknięty Nie bedę się rozpisywał Restauracja na wysokim poziomie godna polecenia...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Super klimat, profesjonalnie podane i smaczne Sushi nic dodać nic ująć....
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Ania - opinia wątek zamknięty Jedzenie zamówiłam na próbę gdyż wcześniej w innych miejscach się zraziłam....
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Świetnie! wątek zamknięty Gorąco polecam na rodzinny wypad, spędzenie czasu ze znajomymi i jak...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry