Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Benek - opinia wątek zamknięty Rozsądne ceny. Bardzo dobra kawa. Kanapka z pasztetem wymiata:)
~Benek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Jakość kanapek wątek zamknięty Miałam okazję odwiedzić ten lokal podczas Fety. Córka zgłodniała, więc...
~Iga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Pyszna kawka, super kanapki i pieczywo, czego chcieć więcej?
~Karina Jurkiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Smacznie wątek zamknięty Bardzo smaczne pieczywo, długo świeże. kanapki dostępne na miejscu bardzo...
~Nitka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Świetna kawa wątek zamknięty Świetne miejsce, pyszna kawa, doskonałe ciasto drożdżowe. Do pełnego zachwytu...
~marja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Bardzo fajna wątek zamknięty Miła i sympatyczna kawiarnia. Super kanapki i drożdżówka, a ceny bardzo...
~Pytajnik?
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

za drogie kanapki i za każdym razem coraz mniejsze!!!!!!!!! wątek zamknięty Kanapki bardzo dobre aczkolwiek sa bardzo nierowne, nigdy nie wiadomo jaka...
~kanapkożercy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Lokal na piątkę wątek zamknięty Pyszne kanapki, dobra kawa w przystępnej cenie (espresso 2,90), miła obsługa....
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

polecam każdemu! wątek zamknięty kocham Mitte - za kawę Illy, którą ciężko dostać gdziekolwiek indziej, za...
~sasiadka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Skromna oferta wątek zamknięty Odwiedziłem lokal 27/08/13 rano. Lokal o wyglądzie bardzo przytulnym....
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Bez tragedii :) wątek zamknięty Generalnie wszystko w porządku , kanapki bardzo dobre , duzy wybór chlebka ,...
~MC
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

niezadowolona - opinia wątek zamknięty dzisiejsze jagodzianki znowu są wysuszone w środku
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

nareszcie, fajne msce! trzymam kciuki;-) wątek zamknięty nowy paszport i... nowe odkrycie! kawa, moja ulubiona;-) milo i smakowicie....
~iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Smakowicie, miło i pachnąco! wątek zamknięty Nie mogę uwierzyć, że to miejsce nie ma jeszcze ani jednej oceny! Lokalizacja...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry