Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basia - opinia wątek zamknięty Bardzo uprzejma i pomocna obsługa, dwie uszkodzone opony naprawione od ręki -...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Mobilegum wątek zamknięty fachowa pomoc polecam wulkanizacje
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Serwis na TAK wątek zamknięty pomogło nam serwis bardzo Polecam
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Super sprawa wątek zamknięty Dwie boczne opony do wymiany po przebiciu. Po 40 minutach Pan był już na...
~Dejw
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

szybko i fachowo wątek zamknięty 3 rok korzystamy z usług tego Pana, w autach osbowych i dostawczych w firmie....
~Montex
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Bardzo dobrze wątek zamknięty i wygodnie. Sympatyczny Pan przyjeżdża i fachowo zmienia opony, wyważa koła....
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo wygodna usługa. Pan przyjechał pod dom i nikomu nie przeszkadzając...
~Mel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Wymiana opon wątek zamknięty Skorzystałem z ciekawości z usług serwisu i jestem skrajnie zadowolony....
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Wymiana opon wątek zamknięty Pan jest przemiły, uprzejmy, kulturalny, kobiety traktuje normalnie. Usługa...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Chciałbym polecić serwis Mobilegum. Wpadłem w dziurę i uszkodziłem oponę,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

CPT - opinia wątek zamknięty szybko, fachowo, sympatycznie, dobra cena - jak najbardziej polecam!
~CPT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Dorota - opinia wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi Mobile Gum i muszę powiedzieć, że jestem w 100%...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Nie tylko w sytuacjach awaryjnych ale również przy zmianie opon zima/lato....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Profesjonalnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z Mobilnego Serwisu Opon. Skorzystałem z sezonowej...
~Forest
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Właśnie wymieniłam, jest OK. Punktualnie, fachowo, czysto.
~Matka Polka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry