Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jakość wątek zamknięty Świetna jakość i szybki czas przyjazdu, cena przyzwoita, fachowa pomoc ;)...
~kolarz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Złapałem gumę bez zapasówki wątek zamknięty Nowo kupiony samochód, brak zapasówki (butla lpg) brak drugiego kompletu opon...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Full - profeska wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie, uprzejmie - super firma.Polecam serdecznie. :)
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Flota Tomek wątek zamknięty Od dwóch lat obsługa floty , jestem zadowolony \ dobrze ze maja serwisy w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

naprawa przebitej opony wątek zamknięty Bardzo szybka i profesjonalna naprawa, z wyważeniem koła włącznie.Przystępna...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Naprawa opony wątek zamknięty Demontaż, naprawa i montaż uszkodzonej opony błyskawicznie, profesjonalnie i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

REWELACJA wątek zamknięty Szybko , sprawnie, sympatycznie :) Byłam przejazdem w Gdańsku, sobota, opona...
~Karola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Szybko,tanio i profesjonalnie!!! wątek zamknięty Niestety, ale już nie mam siły poradzić sobie z "kapciem" na parkingu przed...
~Emeryt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

POLECAM wątek zamknięty Dobry kontakt, szybki dojazd, dobrze wykonana praca, miła obsługa a to...
~Zielony Cienias
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

POLECAM!!!! wątek zamknięty MIŁO, FACHOWO, SZYBKO I SOLIDNIE TAKI JEST TEN MOBILNY SERWIS :) POLECAM...
~MICHAŁ W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Super Obsluga!!!!!!! wątek zamknięty Super szybki dojazd,profesjonalna obsługa,bardzo przystępna cena,...
~ewka5188
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

Wymiana opon wątek zamknięty Tanio, miło, z dojazdem na podwórko, polecam :)
~Piote
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

świetna obsługa wątek zamknięty nic tylko polecać! :) szybko, rozsądnie cenowo, fachowo
~złota fabia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

czad! :) wątek zamknięty Usługa od a do z w dechę. A pan, ktory usluge wykonywal nie dosc ze mily, to...
~J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Super obsługa, mega szybk iprzyjazd do Klienta, "normalne"ceny wątek zamknięty Z usługi skorzystałem, byłem w tesco na chelmie na popołudniowych zakupach,...
~Robert - sobotnia wizyta w tesco
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Profesjonalnie, miło i szybko! :) wątek zamknięty Szczerze polecam Mobilną Wulkanizację!!! Pan jest bardzo miły, wytłumaczył...
~Olimpijska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Andrzej K. - opinia wątek zamknięty Jestem jak najbardziej na TAK. Chłopaki zjawili sie w niecałe 15 minut,...
~Andrzej K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Polecam! Zadnych problemow. wątek zamknięty Bezproblemowy kontakt, szybka i sprawna obsluga bez sztucznie zawyzonych cen....
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Łukasz - opinia wątek zamknięty Super sprawa z tą wulkanizacją mobilną. Do wczoraj nie wiedziałem, że coś...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

mobilna wulkanizacja na telefon! kapitalny pomysł ! wątek zamknięty jestem zadowolona, że bez kolejki udało mi się zmienić opony na zimówki....
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry