Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pyszne pierogi wątek zamknięty Super pierogi dostępne w wielu wariantach, warte swojej ceny chociaż mogłyby...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Great dumplungs wątek zamknięty Food and plače highly recommendet!
~Aleksandar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo dobre pierogi z pieca. Super, Super!
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Przepyszne pierogi, najlepsze jakie jadłam w życiu!
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Pychotka wątek zamknięty Najlepsze pierogi w Sopocie
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Pyszne pierogi z pieca wątek zamknięty W niedziele byłam z rodziną na obiedzie. Pierogarnie odkryliśmy dzięki...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Zawsze kiedy jestem w Sopocie mam ochotę na polskie jedzenie, wtedy wpadam do...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Pierogi, ach te pierogi!!! wątek zamknięty Do pierogarnii zostałam zaproszona poprzez degustacje. Pierogi, które...
~Engie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Najlepsze pierogi w trójmieście! wątek zamknięty Jako stały klient polecam pierogi pieczone z kurczakiem oraz gotowane z...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Palce lizać wątek zamknięty Jedyne co mi przychodzi na myśl: chcę tam wrócić i próbować kolejno wszystkie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Pierogowa uczta wątek zamknięty Razem z narzeczonym zostaliśmy zaproszeni przez znajomych z Sopotu na pyszne...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Pyszne pierogi wątek zamknięty W zeszły weekend będąc w Sopocie postanowiliśmy wstąpić do pierogarni Mocno...
~Pati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Gorąco polecamy! wątek zamknięty Byliśmy całą rodzinką i wszystkim smakowało. Szczególnie pieczone z...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Mocarne Pierogi wątek zamknięty Zupy oraz pierogi maja rewelacyjne,najlepsze pierogi w trójmieście ,Zawsze...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

No cóż wątek zamknięty Pierogu jak pierogi. Bez rewelacji. Niewielka karta jeśli chodzi o pieczone...
~Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Niestety nie za bardzo mocno nadziane wątek zamknięty W pierogarni spróbowałem pierogów pieczonych. Niestety głównie ciasta -...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Odwiedziliśmy mocno nadziane w ramach grouponu i nie rozczarowaliśmy się....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry