Widok

Moda na paznokciach

drogie panie jakie trendy panują w tym sezonie jeśli chodzi o kolorystykę ? Wczoraj kupiłam trzy kolory z Astora ale bardziej klasyczne. Jakimi kolorami ożywić paznokcie na wiosnę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo popularne jest zestawienie kilku kolorów na paznokciach, w sensie - każdy paznokieć w innym kolorze, albo np. 4 szare, a jeden różowy. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lakiery nietypowe, połyskujące w słońcu, czyli wszystkie metaliczne kolory, z drobinkami złota, do tego klasyczna biel, czerwień i beż dobrany do odcienia skóry. Ostatnio rozmawiałam z moją kosmetyczka, którą stwierdziła, że w ciągu ostatnich tygodni bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się neonowe lakiery jako dodatek (np jeden paznokieć w takim szalonym kolorze, a reszta stonowana).
Podobno bardzo modne są wszystkie odcienie niebieskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

gdzie depilacja laserowa?? (111 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

Powiększanie piersi (5 odpowiedzi)

Czy ktoś moze polecić dobra klinikę?

Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego (30 odpowiedzi)

Moim problemem jest niemożność osiągnięcia orgazmu pochwowego.. Nigdy go nie osiągnęłam, mimo...

do góry