Modus Odszkodowania

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdynia, Zygmunta Augusta 11/506

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie.,godne polecenia
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

michał bstok - opinia wątek zamknięty Polecam! Nie dalej jak rok temu złamałem nogę (kość piszczelową). W wyniku...
~michał bstok
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim kancelarie Modus Odszkodowania. Pan Tomasz bardzo...
~Gosia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Magda Gdy - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu z całego serca! Jeżeli odszkodowanie - to tylko z Modusem....
~Magda Gdy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Profesjonaliści! wątek zamknięty Polecem z całego serca, profesjonaliści. Kontakt z firmą przez cały okres...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

piatek - opinia wątek zamknięty Sprawa załatwiona bardzo profesjonalnie i bez zbędnej zwłoki oraz...
~piatek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

KasiaG-D - opinia wątek zamknięty Bardzo skuteczna firma. Naszą sprawą zajęli się niezwykle profesjonalnie....
~KasiaG-D
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 czerwca 2019

Po wypadku. wątek zamknięty Polecam. Duża skuteczność. Miła obsługa.
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Profesjonalne podejście firmy odszkodowanie auta wątek zamknięty Bardzo solidna, profesionalna, skuteczna firma z szacunkiem podchodzi do...
~Ewa S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma, która jakością wykonywanych usług różni się od tych...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Dziękuję ! wątek zamknięty Fachowość. Profesjonalizm.Rzeczowość. Terminowość. Polecam firmę!!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Specjaliści wątek zamknięty Przezynam szczerze, z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

polecam wątek zamknięty Modus prowadził moją sprawę o szkodę w samochodzie. Nie wciskali żadnej...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

marta - opinia wątek zamknięty Rzetelne informacje, szybka odpowiedź i reakcja na sprawę. Biorą niewielki...
~marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

magda - opinia wątek zamknięty Moja sprawa o odszkodowanie za błąd medyczny przebiegła bardzo szybko i...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

opinia wątek zamknięty jestem z nimi w stałym kontakcie, wszystko zostało mi wytłumaczone, widać, że...
~mario
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry