Moim zdaniem za drogo (13 zł za 40 min!!!) Obsługa raczej niemiła, po ostatnim wejściu nie ma czasu nawet głowy dobrze wytrzeć bo Panią bardzo śpieszy się do domu i wyrzucają z szatni. Z czystością jest różnie czasami lepiej ale ogólnie dość przeciętnie. O klimacie nie wspomnę bo go w ogóle nie ma.drogo, niskie ciśnienie w prysznicach i lejący się z nich wrzątek,jest beznadziejnie. Nie moglem dodzwonic sie na basen. Dzwonilam 15 minut. byl zajęty ( widocznie ktos rozmawial) pozniej nikt nie odbieral. pojechalam - okazalo sie ze zaden tor nie jest wolny- wolny dopiero za 2 godziny... kto by tyle czekal...pojechalam na marne! nawet mnie nie przeprosili... skwitowali.. tak bywa;/ na ich stronie rozpiska nieaktualna!!!!! lepiej dzwonic zamiast jechac w ciemno! natryski slabe - fakt. woda ciepla. ostatnio sporo ludzi. zmieniam basen.Ratownicy mnie tylko wkurzają bo tylko na laski patrzą albo siedzą w nie wiadomo gdzie.Ani nie są mili ani fajni Duży minus WREDNI RATOWNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWIEDZIAł ZE JAK SIE NIE PODOBA TO MOZNA ISC GZIES INDZIEJ..ja rozumie ze jedna osoba przyjdzie czy nie nie robi roznicy ale troche kultury mozna miec-może cos dyrekcja z tym problemem zrobi?