Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Panią Monikę Turniak wątek zamknięty Z pomocy Pani Moniki korzystałam przez około pół roku. W tym czasie miałam...
~Mata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Gorąco polecam konsultacje u pani Natalii wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Natalią, dzięki niej nie tylko udało mi się...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty W ciągu 8 tygodni współpracy z p. Moniką, zgodnie z założeniem, udało mi się...
~Ola B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Współpracowałam z Panią Moniką przez trzy miesiące. Bardzo dużo się zmieniło...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Konkretna dieta wątek zamknięty Wizyty u Pani Moniki były konkretne. Konkretne cele, konkretne wytyczne,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

profesjonalny dietetyk wątek zamknięty Naprawdę polecam
~gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Fachowa pomoc. wątek zamknięty Współpracę z dietetyk-p. Natalią Bobowik oceniam bardzo dobrze. Jestem...
~Mariola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Rewelacyjna Pani Monika wątek zamknięty Od 2 stycznia 2018 r. jestem na diecie opracowanej przez Panią Monikę...
~Barbara BG
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Fantastyczna współpraca ! wątek zamknięty Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pani Moniki ! W końcu udało mi się...
~Ada Płachetko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Polecam każdemu ! wątek zamknięty Pani Monika Turniak to bardzo kompetentna osoba, po przejściu z nią cyklu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Dwumiesięczna terapia dietetyczna Pani Moniki przyniosła oczekiwany skutek u...
~e.t
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Polecam wszystkim i każdemu z osobna :) wątek zamknięty Z Panią Moniką współpracowałem przez ostatnie 4 miesiące, podczas których...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pani Moniko, bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc w pozbyciu się nadwagi....
~Maryla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Świetna dietetyczka :) wątek zamknięty Pani Monika jest bardzo miła i motywująca. Pomogła mi zrzucić 13 kg zupełnie...
~anz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Szukam dietetyka - Pani Iwony z Gdańska wątek zamknięty Witam, kiedyś trafiłem do dietetyka Pani Iwony z Gdańska. Niestety nie mam...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Dla każdego coś smacznego :) wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką, która dla mnie okazała się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Dieta warta swojej ceny wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka dobrego dietetyka i jednocześnie motywatora do zrobienia...
~marmis
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panią Moniką, profesjonalista w każdym calu,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

szczerze polecam! wątek zamknięty Dzięki Poradni Mój Dietetyk wreszcie udało mi się schudnąć! Schudłam 8 kg....
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Schudłam 10kg, wątek zamknięty Miałam przyjemność zrzucać kilogramy z Panią Monika Turniak. Moja mentorka...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
101

postów

99

wątków

do góry