Widok

Mój najlepszy wybór

Zasugerowałam się opinią internautów. Same pozytywne opinie, czy to możliwe ? Ale kilka dni temu odebrałam mieszkanie wykończone przez Pana Krzysztofa i jestem pod ogromnym wrażeniem. Perfekcja w każdym detalu. Zależało mi na wysokiej jakości i taką otrzymałam. Pan Krzysztof miał dużo wyzwań związanych z przeróbkami , wykazał się dużym profesjonalizmem i kompetencją. W projekcie łazienki i wc doradził pewne zmiany, które na papierze wyglądały dobrze, jednak w rzeczywistości byłyby porażką . Dzięki niemu łazienka jest perfekcyjnie wykonana. Tydzień przed umówionym terminem skończył mieszkanie . Nigdy jeszcze nie spotkałam tak solidnego i rzetelnego fachowca. Współpraca z Panem Krzysztofem to przyjemność, mieszkam daleko od Gdańska i wszystko ustalaliśmy telefonicznie i mailowo. Pan Krzysztof zadbał o wszystkie zakupy , widząc jego kompetencję zdałam się na jego gust co do oświetlenia i sama lepiej bym nie wybrała. Dzisiaj trudno o dobrych fachowców ja miałam to szczęście , że trafiłam na najlepszego . Jeśli ktoś chce mieć perfekcyjnie wykończone mieszkanie i spokój to bez wahania niech decyduje się na Pana Krzysztofa i jego ekipę. Tacy ludzie to dzisiaj rzadkość.
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A spojrzy Pani na ściany pod swiatlo. Nam tez sie tak wydawalo przez tydzien i wyszlo szydlo z worka. Ten Pan to oszust, zmieszal w nowym mieszkaniu 2 rodzaje cekolu - efekt - dziury i wżery na ścianach. Ja tego Pana nigdy nie zapomne a i niech ON o tym pamięta. Panie Moskwa jeszcze się spotkamy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry