Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil i Sebastian - ocena Pań Krzysztof i jego Chłopacy to świetni fachowcy. Ceny przystępne, wysoka...
~Kamil i Sebastian
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Krzysztof - opinia Ta ekipa jest niesamowita. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Krzysztofa...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Magdalena - opinia Pan Krzysztof i jego ekipa uratowali nasz remont. Przejęli wykończenie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Łukasz - opinia Wykonczenie mieszkania 3 pokojowego wykonane w 9 dni roboczych. Szczerze sam...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Adrian - opinia Polecam współpracę z Panem Krzysztofem i jego ekipą. Pan Krzysztof wykańczał...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2022

MMPL - opinia wątek zamknięty Jestem w 100% przekonany, że w Trójmieście nie ma lepszej ekipy niż Pan...
~MMPL
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Margarita - opinia wątek zamknięty Oceniam współprace na bardzo wysokim poziomie, super elastyczne podejście do...
~Margarita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 maja 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Znalazłam firmę p.Krzysztofa w internecie i sugerując się dobrymi opiniami...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Ekipa petarda:) 63metrowe mieszkanie na osiedlu Browar Gdański zostało...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Radosław Hryniewicki - opinia wątek zamknięty Poznałem pana Krzysztofa z polecenia i nie zawiodłem się. Wszystko było...
~Radosław Hryniewicki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 listopada 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Witam, Pana Krzysztofa znalazłem przez portal trójmiasto.pl. Już przez...
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Aleksandra Sekura - opinia wątek zamknięty Szybko, dokładnie, czysto, zgodnie z planem, podpowiadanie rozwiązań, na...
~Aleksandra Sekura
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Domek 120m2 wykończony kompleksowo zgodnie z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Remont bez żadnych problemów wątek zamknięty Znalazłam Pana Krzysztofa w internecie. Rezerwowałam 9 miesięcy przed...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Rzetelnie, fachowo, na czas wątek zamknięty Pan Krzysztof i jego ekipa to wspaniali fachowcy. Podpisuje się pod...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2019

Solidnosc,fachowosc ,uczciwosc wątek zamknięty Bardzo polecam - Firma PKrzysztofa wykonczyla moje mieszkanie ze stanu...
~Mirka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Dobrze że są jeszcze prawdziwi fachowcy wątek zamknięty To moja 2 realizacja z Panem Krzysztofem. A 1 raz trafiłam z interentu. A...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Usługa polegała na wykończeniu mieszkania ze stanu deweloperskiego. Wszystkie...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Na ekipę Pana Krzysztofa czekałem blisko 8 miesięcy ale było warto! Usługa...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Warto zaufać - solidna firma wątek zamknięty Pan Krzysztof wraz ze swoją ekipą zakończyli u mnie właśnie wykańczanie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry