Widok

Mój rozwód z adwokat Genowefą Noszka-Kruminis

Adwokat Genowefa Noszka- Kruminis z Gdyni to specjalista pierwszego gatunku. Zniszczyła mojego eks, pozbawiła prawa do opieki na dziećmi i władzy rodzicielskiej. Nasz rozwód dzięki zdolnościom Pani Mecenas był najgorszym wspomnieniem dla mojego byłego:) Adwokat eks podobno wybitny specjalista z Gdańska został rozjechany przez moją Panią Mecenas:):):)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Mi też pomogła, w trudnej sprawie, cierpliwa i pomocna. Wywalczyła mi prawo do opieki nad dzieckiem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takich czasów dożyliśmy - najbardziej imponuje wszystkim jak człowiek potrafi zgnoić innego człowieka...

Brawa zatem dla Pani adwokat ! I przyjemnego wydawania zarobionych w ten sposób pieniążków...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak ktoś ma słabego papugę to tak ma: ) Moją żonę Adwokat Kruminis starła na proch, Chwała Pani Mecenas !!! Wdzięczny Klient
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Było ją wynająć, a nie płakać jak dziecko. Moja sprawa została załatwiona w 15 miesięcy co jest super rezultatem na 12 lat małżeństwa z rzadką heterą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Źle odczytujesz przekaz - papugi, hetery i zołzy mnie nie jarają ;P zostawiam je innym ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do sądu poszedłem po wyrok, a jarać to można się na wyprzedaży w Tesco, wdr nikogo nie interesują takie goszkie żale;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Andrzejku powinienem powiedzieć byś czytał ze zrozumieniem , ale to może być za trudne dla kogoś kogo jarają wyprzedaże w Tesco ;P
P.S.
Dorze że miałeś papugę bo intelektem nie grzeszysz ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja myślę, że pozbycie się z Zycia takiej żmiji jak Ty to jednak jego najlepszy dzień w życiu :) bo ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś kto cieszy się ze "zniszczenia" kogoś, może być dobrym człowiekiem. Tylko jak zwykle dzieci szkoda najbardziej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Było ją wynająć, a nie biadolić, mecenas GNK wymiata na sali, jak ktoś szuka cudów niech idzie do czarodzieja z Oz, a nie adwokata. Mój mąż na długie lata zapamięta wyrok który mam dzięki Pani Mecenas!!!!!:):) Stokrotne Dziękuję Pani Mecenas:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ależ po co mi adwokat od rozwodów, kiedy go nie potrzebuję? Nie planuję ani rozwodu ani "rozcierania kogoś w proch", ale każdy bawi się jak lubi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie zadowoleni, którzy tu piszą to chyba przeciwnicy Pani Adwokat albo frustraci, co liczyli na cuda. Jestem po 3 rozwodzie wszystkie u Pani Gieni. Gdybym Jej słuchał pewnie bym do niej nie wracał i nie żenił się z pier*olonymi kre*tynkami:) Adwokat Noszka-Kruminis ratowała zawsze moje interesy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Karolu , albo Karolinko B. jak wolisz , bo widzę że podpisujesz się dwoma nickami na forum ....
Primo
Jestem przeciwnikiem - nie tyle Pani Adwokat - co reklamy jaką uprawiasz podszywając się pod zmyślone osoby i pisząc powyższe bzdury , chyba że jesteś Panią adwokat ?
Secundo
Uważam za dyskusyjne zarabianie kasy na ludzkiej krzywdzie. I to tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkoda, że Twoim potencjalnym żonom nikt takich dobrych rad nie udziela i jednak wychodzą za mąż za takiego kretyna... ale każdy sobie rzepkę skrobie i jeśli komuś nie dają do myślenia 2 czy 3 przebyte rozwody to już sam sobie winien. Jedno co jest pewne to zadowolenie pani adwokat, która na takich frajerach najlepiej zarabia :) I raczej uważałabym z nazywaniem frustratami osoby, które krytykują takie podejście, ja myślę, że jest wręcz przeciwnie, ja na ten przykład jestem szczęśliwa w swoim związku i zwyczajnie nie potrzebuję specjalisty od rozwodów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bardzo dobrze współpracowałam z Panią adwokat. Sprawa rozwodowa załatwiona szybko. Podział majątku i rozwód w ciągu 8 miesięcy. Pozdrawiam Panią Mecenas
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

chciałabym porozmawiac z Pania, Pani Agato
czy jest szansa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może i dobrze, że udało Ci się sprawę wygrać, ale tak jak niektóre osoby słusznie zauważyły, nie wiem, czy warto cieszyć się tak z tego, że zostawiło się kogoś z niczym. Ja sam miałem w życiu wiele trudnych sytuacji (związanych przede wszystkim z rozwodem i późniejszym podziałem majątku), ale po wygraniu rozpraw u boku skutecznego mecenasa Mindykowskiego jakoś przesadnie nie cieszyłem się z czyjejś przegranej – choć poczułem sporą ulgę. Doświadczenie Mindykowskiego w sprawach rodzinnych jest spore, więc na miejscu osób potrzebujących w tym temacie pomocy, kierowałbym się właśnie do niego. Angażuje się w sprawę i poświęca na nią sporo czasu, wygrana jest zazwyczaj niemal pewna. Ma kancelarię w Gdańsku na Uphagena 17/2 – być może komuś taka informacja się przyda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rozwód, który przeprowadziła ze mną adwokat Genowefa Noszka-Kruminis, przebiegł zgodnie z planem. Podział majątku, ustalenie miejsca pobytu naszych dzieci i wreszcie sprawa rozwodowa. Pani Mecenas to osoba cierpliwa, kulturalna oraz doświadczona. Wszystkie sprawy zamknęły się w 17 miesiącach, co chyba jest dobrym wynikiem pracy polskich sądów. Obecnie Pani Mecenas prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe...prywatnych na szczęście nie mam:)
Współpracę z adw. Kruminis wspominam bardzo dobrze, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc prawną w tym trudnym dla mnie czasie oraz cenne uwagi. Wdzięczna klientka I. Majewska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry