Widok

Mój rozwód z adwokat Genowefą Noszka-Kruminis

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Adwokat Genowefa Noszka- Kruminis z Gdyni to specjalista pierwszego gatunku. Zniszczyła mojego eks, pozbawiła prawa do opieki na dziećmi i władzy rodzicielskiej. Nasz rozwód dzięki zdolnościom Pani Mecenas był najgorszym wspomnieniem dla mojego byłego:) Adwokat eks podobno wybitny specjalista z Gdańska został rozjechany przez moją Panią Mecenas:):):)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 32

Mi też pomogła, w trudnej sprawie, cierpliwa i pomocna. Wywalczyła mi prawo do opieki nad dzieckiem.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Takich czasów dożyliśmy - najbardziej imponuje wszystkim jak człowiek potrafi zgnoić innego człowieka...

Brawa zatem dla Pani adwokat ! I przyjemnego wydawania zarobionych w ten sposób pieniążków...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jak ktoś ma słabego papugę to tak ma: ) Moją żonę Adwokat Kruminis starła na proch, Chwała Pani Mecenas !!! Wdzięczny Klient
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Było ją wynająć, a nie płakać jak dziecko. Moja sprawa została załatwiona w 15 miesięcy co jest super rezultatem na 12 lat małżeństwa z rzadką heterą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Źle odczytujesz przekaz - papugi, hetery i zołzy mnie nie jarają ;P zostawiam je innym ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Do sądu poszedłem po wyrok, a jarać to można się na wyprzedaży w Tesco, wdr nikogo nie interesują takie goszkie żale;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Andrzejku powinienem powiedzieć byś czytał ze zrozumieniem , ale to może być za trudne dla kogoś kogo jarają wyprzedaże w Tesco ;P
P.S.
Dorze że miałeś papugę bo intelektem nie grzeszysz ;D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja myślę, że pozbycie się z Zycia takiej żmiji jak Ty to jednak jego najlepszy dzień w życiu :) bo ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś kto cieszy się ze "zniszczenia" kogoś, może być dobrym człowiekiem. Tylko jak zwykle dzieci szkoda najbardziej.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

Było ją wynająć, a nie biadolić, mecenas GNK wymiata na sali, jak ktoś szuka cudów niech idzie do czarodzieja z Oz, a nie adwokata. Mój mąż na długie lata zapamięta wyrok który mam dzięki Pani Mecenas!!!!!:):) Stokrotne Dziękuję Pani Mecenas:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ależ po co mi adwokat od rozwodów, kiedy go nie potrzebuję? Nie planuję ani rozwodu ani "rozcierania kogoś w proch", ale każdy bawi się jak lubi :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Brawo dla Ciebie. Popieram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do fsfsfee. Brawo dla Ciebie. Popieram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zadowoleni, którzy tu piszą to chyba przeciwnicy Pani Adwokat albo frustraci, co liczyli na cuda. Jestem po 3 rozwodzie wszystkie u Pani Gieni. Gdybym Jej słuchał pewnie bym do niej nie wracał i nie żenił się z pier*olonymi kre*tynkami:) Adwokat Noszka-Kruminis ratowała zawsze moje interesy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Karolu , albo Karolinko B. jak wolisz , bo widzę że podpisujesz się dwoma nickami na forum ....
Primo
Jestem przeciwnikiem - nie tyle Pani Adwokat - co reklamy jaką uprawiasz podszywając się pod zmyślone osoby i pisząc powyższe bzdury , chyba że jesteś Panią adwokat ?
Secundo
Uważam za dyskusyjne zarabianie kasy na ludzkiej krzywdzie. I to tyle.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Karol, Karolina na trzecie ma Andrzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że Twoim potencjalnym żonom nikt takich dobrych rad nie udziela i jednak wychodzą za mąż za takiego kretyna... ale każdy sobie rzepkę skrobie i jeśli komuś nie dają do myślenia 2 czy 3 przebyte rozwody to już sam sobie winien. Jedno co jest pewne to zadowolenie pani adwokat, która na takich frajerach najlepiej zarabia :) I raczej uważałabym z nazywaniem frustratami osoby, które krytykują takie podejście, ja myślę, że jest wręcz przeciwnie, ja na ten przykład jestem szczęśliwa w swoim związku i zwyczajnie nie potrzebuję specjalisty od rozwodów :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Bardzo dobrze współpracowałam z Panią adwokat. Sprawa rozwodowa załatwiona szybko. Podział majątku i rozwód w ciągu 8 miesięcy. Pozdrawiam Panią Mecenas
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

chciałabym porozmawiac z Pania, Pani Agato
czy jest szansa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może i dobrze, że udało Ci się sprawę wygrać, ale tak jak niektóre osoby słusznie zauważyły, nie wiem, czy warto cieszyć się tak z tego, że zostawiło się kogoś z niczym. Ja sam miałem w życiu wiele trudnych sytuacji (związanych przede wszystkim z rozwodem i późniejszym podziałem majątku), ale po wygraniu rozpraw u boku skutecznego mecenasa Mindykowskiego jakoś przesadnie nie cieszyłem się z czyjejś przegranej – choć poczułem sporą ulgę. Doświadczenie Mindykowskiego w sprawach rodzinnych jest spore, więc na miejscu osób potrzebujących w tym temacie pomocy, kierowałbym się właśnie do niego. Angażuje się w sprawę i poświęca na nią sporo czasu, wygrana jest zazwyczaj niemal pewna. Ma kancelarię w Gdańsku na Uphagena 17/2 – być może komuś taka informacja się przyda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Rzeczywiście doświadczenie zbierane przez mec. Mindykowskiego na przestrzeni lat, potrafi teraz dać niezłe rezultaty. U mnie akurat sprawa dotyczyła spadku (dość zagmatwana sytuacja) i nawet dobrze się wszystko potoczyło. To dobry radca prawny, może nawet jeden z lepszych. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

A kogo obchodzi pan mecenas, czyżby niektórzy topiły żale przed tym adwokatem ,to forum dla klientów PANI MECENAS NOSZKI KRUMINIS a nie dla rozżalonej części naszych rodaków.!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozwód, który przeprowadziła ze mną adwokat Genowefa Noszka-Kruminis, przebiegł zgodnie z planem. Podział majątku, ustalenie miejsca pobytu naszych dzieci i wreszcie sprawa rozwodowa. Pani Mecenas to osoba cierpliwa, kulturalna oraz doświadczona. Wszystkie sprawy zamknęły się w 17 miesiącach, co chyba jest dobrym wynikiem pracy polskich sądów. Obecnie Pani Mecenas prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe...prywatnych na szczęście nie mam:)
Współpracę z adw. Kruminis wspominam bardzo dobrze, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc prawną w tym trudnym dla mnie czasie oraz cenne uwagi. Wdzięczna klientka I. Majewska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam,Potwierdzam, mój rozwód też przebiegł szybko i sprawnie.Pani Adwokat Noszka-Kruminis to cierpliwy i profesjonalny prawnik. Przeprowadziła mnie w tym trudnym dla mnie czasie. Dziękuję Pani Mecenas i gorąco polecam Jej usługi. Obecnie skończyła mi sprawę tym razem nie z prawa rodzinnego, go bardzo mnie cieszy:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podobnie jak wielu moich przedmówców potwierdzam najwyższy profesjonalizm adw. G. Noszki-Kruminis. Pani mecenas przeprowadziła mnie przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Zapewniła mi kompleksową opiekę prawną. Dziękuję Pani Mecenas za współpracę.
Nie bardzo tylko rozumiem te liczne wpisy jakiejś hejterki czy hejterów namiętnie występujących pod różnymi nickami. Jeśli komuś nie odpowiada współpraca wypowiada pełnomocnictwo. Adwokat reperezentuje nas przed sądem nie będzie żył naszymi problemami. Tymbardziej tymi tyczącymi się naszego życia rodzinnego. Takie natarczywe komentowanie świadczy o kompleksach które rozwiązuje nie prawnik tylko inny specjalista;) Pozdrawiam deperatkę lub desperatów;) i nie proszę nie prosić mnie o dalsze kometarze w sprawach nie mających znaczenia. POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ PANI MECENAS RAZ JESZCZE!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry adwokat w trudnych rozwodach to miód na serce. Mnie uratowała Pani Natalia Zielmachowicz, bardzo mi zaimponowała spokojem, rozwagą, doradztwem. Jest świetnym adwokatem, walczy argumentami, ma kilka rozwiązań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie wiem jak było w przypadku Pani sprawy - miałam styczność z ową "Panią" i jedyne co można o niej powiedzieć, to że po trupach dąży do celu - nie mając żadnych dowodów rzeczowych i żadnych argumentów obrzuca błotem w perfidny sposób przeciwną stronę. Czy wszyscy adwokaci się tak zachowują?Czy pomówienia i obrażanie innych na podstawie fantazji drugiej strony jest dopuszczalne i nazywane super obroną?Jeśli tak, to gratuluję oblania lekcji etyki i kultury, która powinna obowiązywać - a zastraszanie w postaci gróźb w stosowanych pismach podlega karze izby adwokackiej Szanowna pani GKN. Wstyd!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi pomagała pani adw.Barbara Deruga z Gdyni. A super babka i mój eks tez ja zapamieta :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety ja to samo miałam u Pani adwokat mojego męża. Inny mecenaz już w wątku.
Po trupach do celu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę prosić o jakiś kontakt do Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie miałam styczności z tą Panią, bo miałam szczęście na samym początku trafić na mecenasa Koralewskiego z kancelarii mecenasa Klisza. Proszę się tam udać bo chyba nigdzie w Trójmieście nie zdobędzie Pani tak fachowej i rzetelnej porady. Jest przysłowiowa kawa na ławę i człowiek wychodzi z wiedzą i trochę innym spojrzeniem na pewne rzeczy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić kancelarię Klisz i Wspólnicy, jeśli mowa o Trójmieście. Bardzo profesjonalni specjaliści, nawet prowadzą bloga, w ten sposób do nich trafiłam :) bardzo miło nam się współprcowało, bezproblemowo i widziałam, że mecenas mnie rozpoznaje - to znaczy że przywiązuje wagę do klienta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam adwokata z Opola http://grozdanovic.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mogę polecić mecenas Morawską z Gdańska. Kobieta z klasą i ogromem wiedzy. Walczy o dobro swojego klienta. Ale przy tym zachowuje się etycznie. Ja nie ufam takim prawnikom jak z tego opisu, którzy po trupach dążą do celu. To jest niemoralne i nieludzkie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry