Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
knitter.dorota64@gmail.com - ocena Jedzenie bardzo dobre, Panie z obslugi naprawdę sie bardzo starają, stolik...
~knitter.dorota64@gmail.com
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Kasia - opinia Rewelacyjne jedzenie i obsługa, wspaniałe wino. Szczerze polecam. Spędziłam z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

katarzyna - opinia suuuuper , chciałoby się rzec , że jak zwykle :) , dawno mnie i mojej...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Karolina - opinia super chinkali!!! i chaczapuri :) polecam można przenieść się do Gruzji
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

enn - opinia wątek zamknięty Jadłam w Metropolii, i nie polecam. Smakowo oczywiście nie polecam, można...
~enn
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

To nie moja Gruzja wątek zamknięty Gruzję kojarzymy z wielką gościnnością. Niestety, bar "Moja Gruzja" opinii...
~Konstanty Pilecki
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2019

Kordian - opinia wątek zamknięty paluszki lizać! Super smak - taki jak w Gruzji i bardzo miła obsługa
~Kordian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Dobre jedzenie wątek zamknięty Placki z roznymi nadzieniami smaczne. Obsługa mila. Krótki czas oczekiwania...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Super. wątek zamknięty Wybierałem się już od roku i dzisiaj się udało. I teraz pluję sobie w brodę,...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Życzę powodzenia wątek zamknięty Knajpeczka dobrze zbunkrowana zapleczu kompleksu handlowego Zaspa-Młyniec....
~TomStar
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2018

pyszne Chaczapuri wątek zamknięty przyjechałam po chaczapuri na wynos, zaskoczyła mnie miła obsługa i to że to...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Wizyta wątek zamknięty Znakomite jedzenie, ceny bardzo atrakcyjne i pyszne wina. Polecam białe...
~T
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Warto się wybrać wątek zamknięty Próbowałam imeruli chaczapuri, lobiani, kubdari, chinkali z mięsem. Wszystko...
~Liczi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Niestety dobre wątek zamknięty Byliśmy już pare razy i za każdym razem przepyszne próbowaliśmy już...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Smaczna knajpka, ale... wątek zamknięty Jedzenie w gruzińskiej knajpce jest pyszne. Wystrój przemyślany i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Naprawde super wątek zamknięty Miło i przyjemnie, potrawy pyszne, pani, która nas obsługiwała bardzo miła,...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Super... wątek zamknięty Rodzinny obiad, wszystko smaczne i świeże. Potrawy wyraziste, można naprawdę...
~On z rodziną
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Mała Gruzja Gdańsku wątek zamknięty Male klimatyczne bistro. Bardzo dobre potrawy mięsne. Mi też brakowało owoców...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Nic specjalnego wątek zamknięty Jedzenie jak na dworcu, z tym, że cena już nie koniecznie dworcowa. Szkoda...
~Marek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

REWELACJA!!! wątek zamknięty Duże porcje, świetnie doprawione potrawy - smakowe niebo! Będę wracać na...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry