No wiec, jeśli chodzi o poziom nauczania, to ja jako osoba o średniej ze tak powiem inteligencji musze nieźle pracować zeby dobiec do poziomu szkoły.
Wyposazenie jest raczej marne, sprzet jest przestazały a w klasie matematycznej brakuje cyrkli i innych przyządów. Owszem, ostantnio załozono kilka nowych tablic, zakupiono lepszą kredę, ale jesli chodzi o białe tablice, to jest to koszmar, nigdy nie ma odpowiadniej gąbki i uczniowie muszą meczyc sie ze starą i brudną szmatką.
Zajęcia dodatkowe? Według mnie nie jest źle, fakultety jak najbardziej działają, i są wnet obowiązkowe.
Jesli chodzi o bezpieczenstwo, gimnazjum strasznie obniza moją ocene. ciągną sie za nogi, obrzucają butami.. koszmar. Do tego korki na schodach.

Atmosfera w szkole jest nieprzyjamna,uczniowie są bardzo nie przyjacielscy. Cóż, jesli chodzi o studniówkę - zostawie to bez komentarza.
Ocena ogólna to 2, ponieważ jeden wielki plus szkoly to nauczyciele, są wspaniali i zawsze gotowi pomóc. Do tego szkoła dobrze przygotowuje do matury.