Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
No cóż wątek zamknięty Szkoła ma wyposażenie, nauczyciele są w większości mili aczkolwiek zdarzają...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2016

Beznadziejna szkoła wątek zamknięty Chodziłem do tej szkoły dwa lata i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że o...
~ernest
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Szkoła - survival wątek zamknięty Szkoła to tragedia. Atmosfera pogrzebowa, wszyscy jakby się nienawidzili, co...
~Przemek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Klasa biol. - chem. wątek zamknięty Polecham klasę biologiczno-chemiczną. Z tego co wiem, aby dostać się na ten...
~D.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2015

MAT-GEO wątek zamknięty Byłam w klasie mat-geo, poziom matematyki super! pani Dwużnik, wymagająca,...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty nie polecam , niepotrzebne stresy I siedzenie do nocy w szkole gdzie I tak...
~qwerty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Mat-Fiz? Atmosfera? wątek zamknięty Od nowego roku będę chciała chodzić do 14, bo tylko ta szkoła nie zmusza mnie...
~Lena;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Polecam jak najbardziej! wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły od 1 września 2013 roku i szczerze mówiąc jestem...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

nauczyciele wątek zamknięty poziom nauczania spoko ale nauczyciele i dyrekcja - masakra. Nikt nic nie...
~xxxxxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Dobra szkoła wątek zamknięty Wyposażenie według mnie jest świetne, zapewne o wiele lepsze niż było w...
~Angelika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Polecam. wątek zamknięty Jestem od tego roku w klasie humanistycznej. Jest po prostu bardzo...
~:P
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2012

Profil biol-chem 2003-2006 wątek zamknięty Nie wiem teraz ale w latach 2003-06 biol-chem był na bardzo wysokim poziomie....
~Aleksandra K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2012

pytanko wątek zamknięty a jeśli ktoś ma 85 pkt. to czy się dostanie??
~**
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Pytania dotyczące liceum. wątek zamknięty 1. Ile trzeba mieć minimum punktów, żeby się dostać do lo? 2. Czy w budynku...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Próg punktowy wątek zamknięty A jeśli ktoś będzie miał k. 135 pkt. dostanie się? ;)
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Oby było takich wiecej... wątek zamknięty Serdecznie polecam :D
~Antał
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2010

Moja opinia? wątek zamknięty No wiec, jeśli chodzi o poziom nauczania, to ja jako osoba o średniej ze tak...
~Kropka19
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

próg punktowy wątek zamknięty jak sie bedzie miało np. 115 pkt to jest duza szansa na dostanie sie ?...
~kox
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

!!!! wątek zamknięty Nie polecam. Nie przyjacielscy nauczyciele i beznadziejna hala sportowa....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

satellite - opinia wątek zamknięty Nie wiem kiedy mój przedmówca chodził do tej szkoły ale chyba bardzo dawno...
~satellite
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

26

wątków

do góry