W przychodni wykonałem test alergiczny w ramach wizyty prywatnej. Niestety od początku do końca mojego skorzystania z usługi coś było nie tak, ale po kolei:

1. Zadzwoniłem na podany na stronie internetowej numer i wyjaśniłem jaką usługa jestem zainteresowany. Otrzymałem informację, że test mogę wykonać od ręki i kiedy mogę przyjechać. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jednak w tych godzinach testów nie wykonują. Przyjechałem na darmo. Trudno, umówiłem się jeszcze raz.

2. Podczas mojej drugiej wizyty w przychodni mimo, że byłem umówiony na 8:00 to zostałem dopiero przyjęty po 40 minutach. Sama obsługa osoby wykonującej test była na bardzo niskim poziomie. Byłem nieco przerażony w jaki sposób zwracała się do małych pacjentów których obsługiwała przede mną...

3. Na stronie internetowej widnieje informację, że przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku do godz. 19. Przyjechałem więc po odbiór wyników w piątek o 17. I co? Zamknięte. W piątek przychodinia jest czynna do 15. Kolejny raz przyjechałem na darmo.

Sam test wykonany jest pewnie dobrze, ale sposób obsługi klienta, szacunku do niego i jego czasu stoi na wręcz tragicznym poziomie. Nie polecam, a wręcz odradzam.